Trwa ładowanie...
d3ahf8f

Orange Warsaw Festival. Miley Cyrus zatrzyma się w najdroższym hotelu w Warszawie

Miley Cyrus to niewątpliwie największa gwiazda, która wystąpi na tegorocznym Orange Warsaw Festival. Piosenkarka wychowała się w blasku fleszy. Nic więc dziwnego, że Miley lubi luksusy i będąc w Warszawie, zatrzyma się w hotelu, w którym za pokój trzeba zapłacić 15 tysięcy złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miley Cyrus wystąpi na Orange Warsaw Festival i zatrzyma się w najbardziej luksusowym hotelu w Warszawie.
Miley Cyrus wystąpi na Orange Warsaw Festival i zatrzyma się w najbardziej luksusowym hotelu w Warszawie. (ONS.pl)
d3ahf8f

Polscy fani Miley Cyrus zaniemówili z wrażenia, kiedy ogłoszono, że ich ulubiona piosenkarka wystąpi na Orange Warsaw Festival 2019. Będzie to pierwszy koncert artystki w Polsce, która zawita u nas przy okazji swojej europejskiej trasy koncertowej. Jednak gwiazda serialu "Hannah Montana" nie próżnuje nawet w trasie, ponieważ w tym tygodniu wydała swój najnowszy mini album "She Is Coming". Wszystko wskazuje na to, że Miley Cyrus zaśpiewa nowe utwory na Orange Warsaw Festival. Piosenkarka rozpocznie występ na scenie o 23.00 w sobotę, tym samym zamykając jeden z największych festiwali środkowej Europy.

Miley Cyrus przyleci do Polski dopiero w sobotę i zatrzyma się w jednym z najdroższych i najbardziej prestiżowych hoteli w Warszawie – Raffles Europejski. Jedna noc w luksusowym apartamencie kosztuje, bagatela, 15 tysięcy złotych. Artystka będzie miała do dyspozycji 85 metrów kwadratowych, bieliznę pościelową i pościel puchową wykonaną na zamówienie oraz własnego lokaja.

Raffles Europejski mieści się w samym centrum Warszawy, co jest dogodną lokalizacją dla wielbicieli Miley Cyrus, którzy zapewne tłumnie ustawią się pod drzwiami hotelu. Słusznie, ponieważ gwiazda jest znana z tego, że wychodzi do fanów, aby zapozować do zdjęć i rozdać autografy.

Oprócz Miley Cyrus na Orange Warsaw Festival wystąpi wiele znanych zagranicznych gwiazd: Rita Ora, Solange, Marshmellow oraz Troye Sivan – australijski artysta zatrzyma się w nieco tańszym hotelu InterContinental.

Cieszycie się z występu Miley Cyrus na Orange Warsaw Festival?

d3ahf8f

Podziel się opinią

Share
d3ahf8f
d3ahf8f