Trwa ładowanie...

Orły 2020. Maciej Stuhr wykonał symboliczny gest na scenie. "Przestańmy się bać!"

Maciej Stuhr poprowadził galę Orły 2020. Wszyscy w napięciu zastanawiali się, czy w tym roku aktor znów pozwoli sobie na kontrowersyjne żarty. Nie jest bowiem tajemnicą, że po serii politycznych dowcipów w poprzednich latach stał się dla wielu wrogiem numer jeden. Nie zawiódł. Jego przemówienie znów dało do myślenia.

Share
Orły 2020. Maciej Stuhr wykonał symboliczny gest na scenie. "Przestańmy się bać!"
Źródło: East News
d10mfi5

Maciej Stuhr chętnie komentuje bieżące wydarzenia i nie kryje się ze swoimi poglądami politycznymi - tym bardziej, gdy może powiedzieć to prosto do kamery, a wszystko transmitowane jest na żywo. Nie owija w bawełnę. Najlepszą okazją do publicznego występu była gala Orłów 2020. Aktor po raz dziewiąty poprowadził uroczystość i po raz kolejny pozwolił sobie na kilka słów szczerości.

ZOBACZ WIDEO: Maciej Stuhr skomentował gest Lichockiej. "Ludzie poczuli się urażeni"

- Wiecie, z kogo chciałbym zażartować. Tam za kotarką się boją. Reżyser się boi. Producent się boi. Wóz transmisyjny się boi. Widzę, że nawet Maja Komorowska w pierwszym rzędzie troszkę się boi. Moja żona się strasznie boi od dwóch miesięcy! Nawet ja się boję, co powiem. Mam jedną propozycję, przestańmy się bać! - zaapelował, a na sali rozległy się gromkie brawa.

d10mfi5

- Jestem nawet gotowy pójść na kompromis. Choć nie jest to łatwe. Odpuszczę dziś wieczorem wszystkie polityczne żarty. Żebyśmy się lepiej poczuli. Czuję się wolnym artystą i mam nadzieję, że takim jestem. Pozwólcie, że zrobię coś, o czym marzyłem całe życie - dodał Stuhr, drąc kartkę, na której były zapisane pytania do wręczających i odbierających nagrody.

Jego gest po raz kolejny sprawił, że widownia zareagowała aplauzem.

- Chcę być wolny jak wy, jako filmowiec, jako człowiek. I nie bać się. Świętujmy kino! - krzyknął ze sceny i zszedł do publiczności, przytulając gości.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d10mfi5

Podziel się opinią

Share
d10mfi5
d10mfi5