Trwa ładowanie...
d2034vn
News

Ostatnia sesja zdjęciowa Davida Bowiego

Krąg ludzi, którzy wiedzieli o śmiertelnej chorobie Davida Bowiego, był bardzo wąski. Gdy artysta odszedł, osoby, które znały prawdę i towarzyszyły mu w ostatnich dniach, zgodnie przyznały, że piosenkarz walczył do końca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ostatnia sesja zdjęciowa Davida Bowiego
(East News)
d2034vn

Dowodem na to jest chociażby ostatni album i teledysk do piosenki "Lazarus", w którym muzyk pożegnał się ze swoimi fanami.

W dniu swoich 69 urodzin, a więc dwa dni przed śmiercią, David Bowie wziął udział w ostatniej sesji zdjęciowej. Fotografie opublikowano na jego oficjalnej stronie internetowej i Instagramie. Autorem tych zdjęć jest Jimmy King, z którym muzyk współpracował od dłuższego czasu. Fotograf wykonał również portrety, które znalazły się na najnowszym albumie Bowiego, "Blackstar".

Klimt zdjęć, na których widzimy uśmiechniętego muzyka w eleganckim garniturze i fedorze, jest zarazem radosny i przejmujący. Sesję postanowił skomentować w mediach społecznościowych producent zmarłego artysty.

d2034vn

_Był pogodzony ze śmiercią. Chciał pożegnać się ze światem. To jeden z jego prezentów _– napisał na swoim Twitterze Tony Visconti.

David Bowie Instagram.com
David Bowie (Instagram.com)
Dawid Bowie Instagram.com
Dawid Bowie (Instagram.com)
d2034vn

Podziel się opinią

Share
d2034vn
d2034vn