Oto jurorzy "Must be the music"

Podziel się
Oto jurorzy "Must be the music"

Znamy już cały skład jury nowego show Polsatu "Must be the music - Tylko muzyka".

Do Adama Sztaby (36 l.), Wojtka Łozowskiego (27 l.) i Elżbiety Zapendowskiej (64 l.) dołączyła Kora Jackowska (60 l.). Dla piosenkarki to spore wyzwanie, Kora bowiem jako jurorka debiutuje. O tym, czy będzie równie ostra jak na scenie, przekonamy się w marcu.

Skład jury polsatowskiego show zmieniał się kilka razy. Jeszcze kilka tygodni temu wszystko wskazywało na to, że obok Sztaby za stołem usiądą Darek Krupa (35 l.) i Robert Kozyra (43 l.). Panowie pojawili się nawet na castingach do programu i przyglądali się utalentowanym wokalistom. Plotki o tym, że skład się zmienił, pojawiły się w tym tygodniu. Ze starego składu został tylko kompozytor.

Jak udało nam się dowiedzieć, lista kandydatów na stanowisko jurora była długa i Polsat miał niezły orzech do zgryzienia. W końcu postawiono na sprawdzoną i doświadczoną Zapendowską oraz niekwestionowaną gwiazdę polskiej sceny muzycznej – Korę.

Do tej pory artystka dała się poznać jako bezkompromisowa i wyrazista w swych poglądach kobieta. Ostry, niebanalny wizerunek, temperament na scenie i odważne teksty do piosenek to jej znaki firmowe. Czy przełoży to na swój jurorski wizerunek? Jeszcze niedawno zapytana, dlaczego nie została jurorem w jednym z telewizyjnych show, odpowiedziała: – Miałam propozycje, ale bardzo trudno przychodzi mi oceniać innych ludzi publicznie. Poza tym gram bardzo dużo koncertów i nie mam na taką działalność czasu. Wolę robić coś innego. Czytam książki, chodzę do kina, teatru(...), zajmuję się domem. Dlatego najwięcej czasu poświęcam na przeżywanie sztuki, a nie na ocenianie innych. Jak widać, zdanie Kora zmieniła, a z jakim skutkiem, przekonamy się wkrótce.

(Fakt/KSo)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

**Dudziak i Wiśniewski na jednej płycie! Hit?**

Polub WP Gwiazdy