Trwa ładowanie...
d454kag

Pamela Anderson jednak nie chce być żoną. 12 dni po ślubie

Pamela Anderson już po raz piąty próbowała ułożyć sobie życie u boku mężczyzny, który byłby z nią na dobre i na złe. Znany producent filmowy Jon Peters najwyraźniej nie był tym jedynym, bo gwiazda właśnie opublikowała wymowne oświadczenie.
Share
Pamela Anderson poznała swojego piątego ponad 30 lat temu
Pamela Anderson poznała swojego piątego ponad 30 lat temuŹródło: Getty Images
d454kag

Pamela Anderson i Jon Peters wzięli ślub 20 stycznia w Malibu. Znali się od lat, ale dopiero teraz doszli do wniosku, że są sobie pisani. Dwanaście dni po obiecywaniu sobie miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej aż do śmierci, ich związek chyli się ku upadkowi.

Obejrzyj: Ślubne faux pas. "Skradł show". Oświadczył się na cudzym weselu

Jak podaje "Hollywood Reporter", Anderson przesłała oświadczenie dla mediów, w którym pisze o "dokonaniu ponownej oceny" związku z Petersem.

d454kag

"Dajemy sobie trochę czasu, by ponownie ocenić to, czego chcemy od życia i siebie nawzajem. Życie to podróż, a miłość to proces. Mając na względzie tę uniwersalną prawdę, wspólnie podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu decyzji o sformalizowania naszego małżeństwa" – napisała Anderson.

Źródła z otoczenia gwiazdy twierdzą, że po ceremonii w Malibu Peters i Anderson nie stali się jeszcze formalnie małżeństwem, bo nie podpisali wszystkich potrzebnych dokumentów.

Pamela Anderson poznała swojego piątego ponad 30 lat temu Jon i Pamela w 1989/Getty Images
Pamela Anderson poznała swojego piątego ponad 30 lat temuŹródło: Jon i Pamela w 1989/Getty Images

Pamela Anderson i Jon Peters znali się od ponad 30 lat, zanim zdecydowali o wspólnym życiu. Jak widać po oświadczeniu gwiazdy – to i tak za krótko.

d454kag

- Pamela nigdy nie osiągnęła pełni artystycznego potencjału. Jeszcze zabłyśnie w prawdziwy sposób. Nie kochałbym jej tak mocno, gdybym skupiał się tylko na wyglądzie zewnętrznym. Piękne dziewczyny są wszędzie, ale przez ostatnie 35 lat pragnąłem tylko Pameli. Sprawia, że szaleję, ale w dobry sposób. Inspiruje mnie, a ja chronię ją, bo na to zasługuje - mówił Jon Peters tuż po ślubie.

Czy decyzja o wstrzymaniu ślubnych formalności jest po jego myśli? Nie wiadomo, bo Peters nie odpowiada na pytania mediów po wysłaniu oświadczenia przez aktorkę.

d454kag

Podziel się opinią

Share
d454kag
d454kag