Trwa ładowanie...
d3la4ne

Pandemia koronawirusa testem dla związku Marty Manowskiej? Znajoma pary zdradza kulisy

Pandemia koronawirusa mocno odbija się na życiu każdego z nas. Także prowadzącej show TVP. Ekstremalna sytuacja właśnie wystawiła na próbę związek Marty Manowskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pandemia to dla Marty Manowskiej test? Tak twierdzi tabloid
Pandemia to dla Marty Manowskiej test? Tak twierdzi tabloid (ONS.pl)
d3la4ne

Pandemia koronawirusa to nie żarty. Trudno dziwić się nadzwyczajnym środkom ostrożności, sprowadzającym się do unikania kontaktów i izolowania się w domu. Taki los spotkał miliony Polaków, w tym Martę Manowską i jej ukochanego.

ZOBACZ TEŻ: producenci seriali spokojni mimo koronawirusa

Przypomnijmy, że prowadząca "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" i "8 wspaniałych" od półtora roku spotyka się z Adamem.

d3la4ne

Kim jest Adam? To dźwiękowiec, którego Manowska poznała na planie jednej z prowadzących przez siebie produkcji. Zaczęło się niewinnie, a z czasem para doszła do wniosku, że to ten moment, kiedy robi się poważnie.

Zapisz się do naszego specjalnego newslettera o koronawirusie.

Kiedy rząd RP ogłosił pandemię, Marta i Adam zamknęli się w domu na cztery spusty. Jak donosi teraz "Na żywo", izolacja i przymusowe przebywanie z sobą 24 godz. na dobę wystawia związek na próbę.

- Pranie, sprzątanie, gotowanie, zmywanie naczyń, takie prozaiczne czynności poróżniły już niejedną parę, więc i oni przechodzą teraz test dla swojego związku - mówi tygodnikowi znajoma telewizyjnej pary.

d3la4ne

Czy jest się o co martwić? Możemy tylko się domyślać, ale biorąc pod uwagę Instagram Manowskiej, nie ma dramatu.

Prowadząca "8 wspaniałych" wrzuciła ostatnio zdjęcie z nocnego spaceru. Widać na nim graffiti "Amor", które ktoś wysmarował na ścianie domu. Bierzemy to za dobrą monetę.

d3la4ne

Podziel się opinią

Share

d3la4ne

d3la4ne