Trwa ładowanie...
d306egn

Paris Jackson

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
Miejsce urodzenia:

Beverly Hills

Filmografia:
d306egn
ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski
Źródło: ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski

Paris Jackson - amerykańska aktorka i modelka. Jedyna córka Michaela Jacksona i Debbie Rowe.

Paris Jackson urodziła się w Beverly Hills. Imię nadano jej na cześć stolicy Francji, gdzie została poczęta. Dorastała w Neverland Ranch wraz z rodzeństwem. Jej rodzicami chrzestnymi są Elizabeth Taylor i Macaulay Culkin. Jako dziecko rzadko była pokazywana publicznie. By uchronić Paris przed atakami mediów, Michael Jackson często zasłaniał jej twarz maską podczas publicznych wystąpień.

Podczas Grammy 2010 odebrała w imieniu zmarłego ojca nagordę za całokształt twórczości. Trzy lata później media doniosły, że Paris Jackson próbowała popełnić samobójstwo przez połknięcie dużej ilości tabletek nasennych oraz podcięcie żył. Po śmierci ojca wielokrotnie występowała się w różnych programach telewizyjnych - np. w The Ellen DeGeneres Show. Podpisała także kontrakt na zagranie w filmie "Lundon's Bridge and the Three Keys".

Paris Jackson udziela się jako modelka. Jej zdjęcia pojawiły się w "Vanity Fair", "Harper's Bazaar", "Teen Vogue" i australisjkim wydaniu "Vogue". Gwiazda znalazła się też na okładce magazynu "The Rolling Stone".

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d306egn
d306egn
d306egn