Trwa ładowanie...
d3wt26f

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają trudny czas. Muzyk nie jest zadowolony

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na nowo muszą ułożyć swoje życie. Wszystko przez nową pracę modelki w "Dzień Dobry TVN".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka (Instagram.com)
d3wt26f

Paulina Krupińska została nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Modelka prowadzi program z Damianem Michałowskim, znanym widzom z radia.

To duża zmiana dla gwiazdy. Jeszcze niedawno Paulina Krupińska miała plany, aby razem z dziećmi i mężem, Sebastianem Karpielem-Bułecką przenieść się na stałe na Podhale.

- Chcemy to zrobić dla dzieci. Tam mają przestrzeń i kontakt z naturą - mówiła Paulina w jednym z wywiadów.

d3wt26f

ZOBACZ: Paulina Krupińska: "Nie chcemy żyć z myślą, że ktoś traci pracę przez nas"

Teraz te plany będą musiały jeszcze poczekać. Nie da się ukryć, że najbliższe miesiące będą dla prezenterki niezwykle wymagające.

- Praca w "Dzień Dobry TVN" potrafi być męcząca. Oznacza brak życia towarzyskiego, bo trzeba spać w innych godzinach niż reszta znajomych. Poza tym należy poświęcić wiele godzin na przygotowanie się do wywiadów z gośćmi z różnych dziedzin. Wszystko po to, by móc rozmawiać i z profesorem, i z aktorem, i z kucharzem. Niby Paulina będzie na wizji przez jeden dzień w tygodniu, ale rzeczywistość jest o wiele mniej kolorowa - zdradza osoba z produkcji.

d3wt26f

Przeczytaj: Paulina Krupińska porównuje siebie do Kate Middleton. Fani komentują: "Jesteś sto razy piękniejsza"

Paulina Krupińska musi logistycznie ułożyć swój plan dnia. Do tej pory deklarowała, że nie zamierza zatrudniać niani. Sebastian Karpiel-Bułecka podobno martwi się o to, kto będzie teraz zaprowadzał dzieci do przedszkola.

- Sebastian nie jest tym zachwycony, ale nie chciał stawać Paulinie na przeszkodzie w realizacji jej zawodowych planów - mówi w "Rewii" znajoma pary.

Czy małżonkowie poradzą sobie w tym napiętym okresie?

d3wt26f

Podziel się opinią

Share

d3wt26f

d3wt26f