Trwa ładowanie...

Paulina Smaszcz-Kurzajewska rozwiodła się na pierwszej rozprawie. Zdradza, jak to zrobić

Po 23 latach małżeństwo Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego przeszło do historii. Para rozstała się w zgodzie.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska rozwiodła się na pierwszej rozprawie. Zdradza, jak to zrobićŹródło: Instagram.com
d1w9p20
d1w9p20

Paulina Smaszcz-Kurzajewska otwarcie mówiła, że ostatnie dwa lata nie były dla niej łatwe. Celebrytka zmagała się z problemami rodzinnymi, a w późniejszym czasie z rozwodem. Po 23 latach małżeństwa z Maciejem Kurzajewskim musiała ułożyć sobie życie na nowo.

Rozwód medialnej pary odbył się bez większego skandalu. Małżonkowie bardzo pilnowali tego, aby rozwieść się w dobrych relacjach. Wszystko dla dobra dzieci. Na szczęście cały proces nie trwał długo, a sąd orzekł rozpad małżeństwa już na pierwszej rozprawie.

Jak do tego doszło?

ZOBACZ: Paulina Smaszcz-Kurzajewska w sądzie

- Jest jedna odpowiedź: szacunek! Mam do Macieja ogromny szacunek – przez 23 lata byliśmy małżeństwem, a w związku przez 25 lat. Nie zapominam o czasie, kiedy byliśmy bardzo szczęśliwi, i o tym, że Maciek jest ojcem moich dzieci. One go kochają. Nie widzę więc najmniejszego powodu, by ze sobą walczyć czy się nienawidzić - powiedziała Smaszcz-Kurzajewska w rozmowie z "Party".

d1w9p20

Przeczytaj: Paulina Smaszcz-Kurzajewska rozwiodła się. Wciąż kocha byłego męża

Paulina Smaszcz-Kurzajewska twierdzi, że złapała dystans i teraz stara się na nowo wszystko poukładać. Przeprowadziła się do swojego mieszkania wraz z młodszym synem. Starszy kończy studia za granicą.

- Jacek Walkiewicz, który jest wybitnym psychologiem, powiedział mi kiedyś: "Paulina, jak się potkniesz, to się przewrócisz. A jak się przewrócisz, to trochę poleżysz". Zadałam mu wtedy pytanie: "No tak, a jeśli nie będę miała siły wstać?". On mi na to: "Spokojnie, poleżysz, odpoczniesz i znów wstaniesz". Dałam sobie więc czas na przemyślenia i przeżycie smutku - powiedziała.

d1w9p20
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1w9p20