Trwa ładowanie...
13-12-2012 17:43

Paulina Sykut uwielbia swoją pracę!

Paulina Sykut uwielbia swoją pracę!
d773flt

Telewizja Polsat ma już 20 lat! Na początku grudnia stacja obchodziła okrągłe urodziny, a już 18 grudnia czeka nas wielkie zwieńczenie jubileuszu i urodzinowa feta - wielki koncert na żywo z udziałem największych gwiazd związanych z Polsatem.

Muzycznymi gwiazdami wieczoru będą Maryla Rodowicz i Edyta Górniak. Na scenie nie zabraknie oczywiście najmłodszego pokolenia gwiazd stacji, m.in. Macieja Dowbora, Maćka Rocka i Pauliny Sykut, która na scenie pojawi się kilka razy.

Oczywiście będę na gali. Na scenie pojawię się przy okazji kilku programów, z którymi przez te wszystkie lata byłam związana - zdradza prezenterka i dodaje: Z Polsatem jestem związana od 10 lat. Stacja umożliwiła mi zdobywanie kolejnych doświadczeń. Zaczynałam w "Idolu", a dzisiaj prowadzę wielkie koncerty, Sylwestra i nasz flagowy program "Must be the music". To było wspaniałe 10 lat. Polsat od lat jest pionierem we wprowadzaniu nowości. W wielu rzeczach byliśmy pierwsi i wciąż jesteśmy, ale potrafimy zachować umiar i skromność - opowiada.

d773flt

Dla Pauliny Sykut lata spędzone w stacji to nie tylko praca, ale i ludzie, których spotkała na swojej drodze.

W pracy poznałam wiele wspaniałych osób. Nawiązałam kilka cennych przyjaźni - to są ludzie, z którymi dobrze się pracuje, ale możemy też liczyć na siebie i poza pracą. Wspieramy się w trudnych sytuacjach życiowych. To bardzo cenne - podsumowuje prezenterka.

d773flt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d773flt