Trwa ładowanie...
d283czy

Paweł Deląg o synu: "Piękny wewnętrznie człowiek"

Paweł Deląg ma powody do dumy! Jego syn, Paweł Deląg Junior, odziedziczył po nim talent. Ostatnio pracowali nad wspólnym filmem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Deląg
Paweł Deląg (East News, Fot: East News)
d283czy

Paweł Deląg rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Wiadomo tylko tyle, że jego pierwszą poważną miłością była Katarzyna Gajdarska.

Z tego związku narodził się jedyny syn aktora, Paweł Deląg Junior, który ma już 28 lat.

Panowie pracowali ostatnio nad wspólnymi filmem "Zrodzeni do szabli".

d283czy

Produkcja miała premierę 10 grudnia 2019 r.

Czyżby syn poszedł w ślady ojca i zapragnął rozwijać karierę aktorską? Wszystko na to wskazuje!

"W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Blanka Lipińska: Nigdy nie będę matką

Paweł Deląg pęka z dumy. Tak mówi o swoim synu:

d283czy

- Jest dużą indywidualnością. To piękny wewnętrznie człowiek, wrażliwy, myślący. Jest młody, ma teraz czas, by doświadczać różnych rzeczy, eksperymentować, ale też osiągać to, co sobie planował - czytamy rozmowę z gwiazdorem w "Dobrym Tygodniu".

Co więcej, aktor zdradził także, że Paweł Deląg Junior to człowiek o wielu talentach.

- Realizuje się nie tylko w produkcji filmowej. Pracuje nad platformą internetową ze mną, ze mną działa przy projekcie Polska Kulturalna. Nawiązujemy do spuścizny naszego kina, pokazując m.in. na podkoszulkach bohaterów którzy trwale wpisali się w polską kulturę.

Syn Deląga zapozował nawet we wspomnianej przez niego w wywiadzie koszulce:

- Polska Kulturalna to marka której misją jest pamięć o wybitnych legendach naszego rodzimego kina. Propagowanie wartości moralnych i samoświadomości kulturowej. A przy okazji piękne jakościowe podkoszulki. Stay tuned for more - czytamy w opisie pod fotką na jego profilu na Instagramie.

d283czy

Przypomnijmy, że jeszcze do niedawna tabloidy insynuowały, jakoby Paweł Deląg i jego syn Paweł Deląg Junior nie byli w najlepszych relacjach. Co sądzi o tym zam zainteresowany?

- Zawsze byliśmy w dobrych relacjach, to prasa wypisywała różne rzeczy. Mówię oczywiście o tabloidach, a one zmyślają nieprawdopodobne historie. Jak te, że mieszkam w Moskwie - uciął spekulacje aktor w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

d283czy

Podziel się opinią

Share

d283czy

d283czy