Trwa ładowanie...

Paweł Tur przywołuje "Wiosnę". Nowy singiel muzyka podbija sieć

"Wiosna" to nowy singiel Pawła Tura. To optymistyczny i wypełniony pozytywną energią utwór, który jest przeciwwagą do pandemicznej rzeczywistości, w której bliskie relacje nabierają jeszcze większego znaczenia. Jak brzmi? Posłuchajcie singla, który na samym YouTube ma już niemal milion odsłon!

Share
Paweł Tur w klipie "Wiosna"
Paweł Tur w klipie "Wiosna"Źródło: YouTube
dsioeb1

Paweł Tur jeszcze w środku kalendarzowej zimy prezentuje nowy utwór "Wiosna", który prowadząc przez meandry bliskiej relacji, niesie nadzieję na to, że razem można pokonać wiele trudności.

- Jestem życiowym optymistą, który wierzy w ludzi i ich pozytywną moc. Znaleźliśmy się w bardzo specyficznej sytuacji, ale jestem dobrej myśli, że wyjdziemy z tego impasu. A bliskie relacje, choć czasami pełne zakrętów i obecnie niełatwe w realizacji, dodadzą nam energii do działania mimo wymagającej rzeczywistości – mówi.

Paweł Tur - Wiosna

- Relacje z ważnymi dla nas ludźmi i poczucie odwzajemnionej miłości to klucz do tego, aby być szczęśliwym. Szczególnie kiedy musimy się mierzyć z niepewnością, brakiem stabilizacji i możliwości planowania swoich zawodowych ruchów. Mój debiut solowy przypadł na bardzo specyficzny rok, pełen różnych niepokojów, które doskonale rozumiem. Dlatego chciałem jak najszybciej opublikować utwór "Wiosna", którego słowa akcentują "nadzieję na lepsze jutro" – dodaje Paweł.

dsioeb1

Utwór jest utrzymany w nowoczesnej popowej stylistyce, z wyraźną linią gitary, która charakteryzuje twórczość Pawła. Nad warstwą muzyczną współpracował z Jarosławem Baranem i Przemysławem Pukiem, za tekst z kolei odpowiedzialni są Patrycja Kosiarkiewicz i Przemysław Puk.

W klipie gościnnie wystąpiła Nikola Stajszczak, modelka i influencerka. Utwór podbija serca słuchaczy - tylko w popularnym serwisie You Tube, niecały miesiąc po premierze, liczy sobie już ponad 900 tys. odsłon. A jak się wam podoba?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dsioeb1

Podziel się opinią

Share
dsioeb1
dsioeb1