Trwa ładowanie...
Megafon.pl
22 kwietnia 2015, 00:01

Perkusista AC/DC przyznał się do winy. Groził, że zabije 10-latkę

Perkusista AC/DC przyznał się do winy. Groził, że zabije 10-latkę
d10jg8m
d10jg8m

Phil Rudd, perkusista AC/DC, przyznał się do stawianych mu zarzutów.

Muzyk oskarżony jest o grożenie śmiercią oraz posiadanie metaamfetaminy i marihuany. Podczas rozprawy w Nowej Zelandii rockman przyznał się wszystkich zarzutów. Grozi mu teraz maksymalna kara siedmiu lat pozbawienia wolności.

Prokuratura utrzymuje, że Rudd groził, iż zabije byłego pracownika oraz jego 10-letnią córkę. Telefon z pogróżkami wykonał we wrześniu 2014 roku. Mężczyzna jest podobno byłym ochroniarzem kapeli.

Przypomnijmy, że bębniarz został zatrzymany 6 listopada. Pierwotnie był także oskarżony o próbę zlecenia zabójstwa, ale ten zarzut wycofano.

d10jg8m

Najnowsza płyta AC/DC, "Rock or Bust", miała premierę 28 listopada. Zespół promuje ją bez Rudda. Jego miejsce za bębnami zajął dawny perkusista bandu, Chris Slade.

25 lipca 2015 roku australijska formacja zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie.

(fot. AFP)

(fot. AFP)

(fot. AFP)

d10jg8m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d10jg8m

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj