Trwa ładowanie...
d1obr1b
Megafon.pl
News

Phil Collins dumny ze śpiewającej córki

Phil Collins jest szczęśliwy, że córka, Lily, chociaż częściowo poszła w jego ślady.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Phil Collins dumny ze śpiewającej córki
(ONS.pl)
d1obr1b

Dziewczyna postanowiła zostać aktorką, a w najnowszym filmie miała okazję wykazać się także muzycznym talentem, co bardzo ucieszyło jej ojca - perkusistę, wokalistę i autora piosenek. 27-latka zaśpiewała bowiem utwór "Rules Don't Apply" do filmu o tym samym tytule w reżyserii Warrena Beatty, który opowiada o Howardzie Hughesie.

- Nic mu nie powiedziałam - opowiada Lily. - Dowiedział się, gdy wysłałam mu trailer, w którym śpiewam. Powiedział, że byłam wspaniała. Był bardzo dumny i naprawdę się cieszył.

Warren Beatty stanął za kamerą, a także pojawił się w roli Howarda Hughesa w obrazie "Rules Don't Apply". Nowa adaptacja życia neurotycznego milionera utrzymana jest w lekkim tonie i koncentruje na jego romansach. Lily Collins wciela się w młodą aktorkę, a Alden Ehrenreich w jej szofera. Wkrótce zakochują się w sobie, co nie podoba się Hughesowi.

d1obr1b

W obsadzie znaleźli się również Haley Bennett, Alec Baldwin, Matthew Broderick, Candice Bergen, Steve Coogan, Martin Sheen, Ed Harris, Oliver Platt i Annette Bening.

Artystka już wcześniej miała okazję zaprezentować odziedziczony po tacie talent. Na potrzeby obrazu "Królewna Śnieżka" nagrała utwór "I Believe in Love".

Phil Collins niedawno ogłosił minitrasę. W czerwcu 2017 roku wystąpi w Londynie, Kolonii i Paryżu. Anglik wylansował przeboje "In the Air Tonight", "Against All Odds", "Sussudio" czy "Another Day in Paradise". Jest jednym z trzech wykonawców, obok Paula McCartneya i Michaela Jacksona, który sprzedał ponad 100 milionów płyt solo i z zespołem.

ONS.pl
ONS.pl

Zobacz także: Celińska: "Wychowanie dzieci było trudne przez alkohol. Opatrzność mi pomogła!"

d1obr1b

Podziel się opinią

Share

d1obr1b

d1obr1b