Trwa ładowanie...
d3bbtph

Piękni i Młodzi mogą zagrać na weselu. Cena zwala z nóg

Okres pandemii koronawirusa pokrzyżował plany finansowe wielu artystów. Niektórzy z nich mają alternatywę w postaci wesel.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Narożna wraz z zespołem Piękni i Młodzi grywa na weselach
Magda Narożna wraz z zespołem Piękni i Młodzi grywa na weselach (ONS.pl)
d3bbtph

Czas pandemii koronawirusa z pewnością jest bardzo trudny dla muzyków. Okres wiosenno-letni to moment, kiedy grają najwięcej koncertów, a dzięki temu zarabiają najwięcej.

Ten rok będzie zupełnie inny niż dotychczasowe. Zarobki wielu artystów z pewnością znacznie zmaleją. Większość z nich stara się być dobrej myśli i szuka rozwiązań, które pomogą im przetrwać.

Zespół Piękni i Młodzi zadeklarował ostatnio, że nie boi się aż tak o swoją przyszłość, ponieważ ich grafik jest wypełniony po brzegi.

d3bbtph

ZOBACZ: Magdalena Narożna: "Ludzie w stolicy słuchają disco polo!"

"Na szczęście zniesiono zakaz organizowania imprez okolicznościowych. Dlatego też w czerwcu gramy tylko na weselach, urodzinach i rocznicach. Mieliśmy kilka rezerwacji z tamtego roku, ale pojawiły się także nowe. W czerwcu jest ich kilkanaście. Wyjeżdżamy w każdy weekend, a dzięki temu możemy się odbić finansowo" - mówiła Magda Narożna w "Fakcie".

Skontaktowałam się z menadżerem zespołu, aby potwierdzić te informacje. Okazuje się, że zespół można wynająć na wesele czy urodziny. Pytałam o formę koncertu niespodzianki, dla mojego brata, który bierze ślub w październiku. Cena mnie nie zaskoczyła, ponieważ nie od dziś wiadomo, że tego typu atrakcje do najtańszych nie należą.

d3bbtph

Za godzinny koncert Pięknych i Młodych trzeba zapłacić od 15 tys. zł. Czy to dużo? Z pewnością tak, ale fani często są w stanie zapłacić każdą kwotę.

Oprócz tego zespół Piękni i Młodzi pojawi się na wakacyjnej trasie Dwójki. Pierwszy koncert widzowie będą mogli oglądać ze swoich aut. Ze względu na obostrzenia władze stacji nie mogą zorganizować imprezy takiej jak do tej pory.

Przeczytaj: Magda Narożna o zespole po rozłamie: "Jest spokój i równowaga"

Zespół Piękni i Młodzi to nie jedyna formacja, która może zawitać na weselu młodej pary. Podobną usługę oferuje After Party. Ich usługi nie są tak wygórowane cenowo.

d3bbtph

-To na pewno nie jest 20 tys. zł za koncert. To już nie są te czasy. Trzeba dostosowywać cennik do aktualnej sytuacji - zdradza Wirtualnej Polsce osoba związana z zespołem.

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że za godzinny koncert zespół może sobie zażyczyć od kilku do dziesięciu tysięcy złotych.

Zespół Piękni i Młodzi nawet w gorszym czasie może zarobić kilkadziesiąt tysięcy złotych, co robi wrażenie. Kilkanaście tysięcy złotych za krótki koncert mogą jednak żądać zespoły, które są na topie, a ich piosenki zna i nuci cała Polska. Nie wszyscy mają ten przywilej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3bbtph

Podziel się opinią

Share
d3bbtph
d3bbtph