Trwa ładowanie...

Piotr Fronczewski skończył 74 lata. Nie potrafił ukryć prawdy o romansie

Piotr Fronczewski to jeden z najbardziej lubianych i utytułowanych aktorów. Prywatnie ojciec dwóch córek i mąż z długim stażem, który w przeszłości miał problem z dotrzymaniem obietnicy małżeńskiej. O jego romansie z dużo młodszą aktorką pamięta się do dziś.

Piotr Fronczewski skończył 74 lata. Nie potrafił ukryć prawdy o romansieŹródło: ONS.pl
d28qtpu

Piotr Fronczewski ma w swoim dorobku wiele kultowych ról filmowych i serialowych, realizował się w jako artysta muzyczny i choć skończył w czerwcu 74 lata, to cały czas jest aktywny zawodowo. Ostatnio można go było oglądać w serialu "W rytmie serca", a w produkcji jest film "Klecha" z jego udziałem. Do jego najgłośniejszych ról sprzed lat na pewno nie należy ta z serialu "07 zgłoś się", gdzie zagrał epizod. Ale udział w tej produkcji miał znaczący wpływ na jego życie prywatne.

Obejrzyj: najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

To właśnie na planie serialu poznał Joannę Pacułę. Ona miała 24 lata, on 35. Zaiskrzyło. Romansu nie dało się ukryć, bo już wtedy ich nazwiska były znane w świecie filmu. Piotr Fronczewski miał już żonę i dwóję małych dzieci. Joanna Pacuła była wolnym ptakiem marzącym o wielkiej sławie. Choć żadne z nich nigdy nie potwierdziło romansu, byli na ustach całej Polski.

d28qtpu

- Bardzo dużo wtedy pracowałem. Tyrałem właściwie. Od świtu do późnej nocy. Kołowrót. Kierat. Do tego dom z dwojgiem małych dzieci, więc brak snu. W pewnym momencie miałem ochotę od tego wszystkiego uciec. Wyrwać się! Dokądkolwiek. I tak się jakoś po 7 latach małżeństwa stało... - wyznał po latach w wywiadzie-rzece "Ja, Fronczewski".

Getty Images
Źródło: Getty Images

Fronczewski wyznał żonie prawdę, spodziewają się, że to nieuchronnie doprowadzi do rozstania. Żona jednak mu przebaczyła i dała mu drugą szansę.

- Trwanie w kłamstwie było ponad moje siły. Musiałem to powiedzieć, również po to, by całkowicie egoistycznie sobie ulżyć. Zrzucić ten ciężar z barków. Była zdruzgotana. Kompletnie sparaliżowana tą wiadomością. Zdemolowana psychicznie. Nie odezwała się chyba nawet słowem. Płakała. To był dla niej wstrząs – wspominał w książce.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Joanna Pacuła podobno liczyła na to, że ich romans przerodzi się w coś poważniejszego. Gdy okazało się, że Piotr wraca do żony, wyjechała do Ameryki, gdzie związała się z Romanem Polańskim. Chwilę potem poznała producenta, Howarda Kocha Juniora, który pomógł jej zaistnieć na ekranie.

d28qtpu

- Swoją największą i jedyną miłość zostawiłam w Polsce - powiedziała w jednym z wywiadów, nie zdradzając jednocześnie nazwiska ukochanego. Za oceanem osiągnęła sporo sukcesów zarówno w aktorstwie, jak i modelingu. Dwa razy była na okładce "Vogue'a", występowała u boku takich gwiazd jak Donald Sutherland, Jamie Lee Curtis czy Val Kilmer. Z Howardem Kochem, rówieśnikiem Fronczewskiego, jest już dawno po rozwodzie.

d28qtpu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28qtpu