Trwa ładowanie...
d408gmy
News

Piotr Polk wziął tajemniczy ślub. Wybranką serca została jego menadżerka

Piotr Polk bardzo długo ukrywał, że 3 lata temu poślubił swoją managerkę. "Życie prywatne zachowujemy dla siebie" - tłumaczy jego żona w "Twoje Imperium".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Piotr Polk wziął 3 ślub
Piotr Polk wziął 3 ślub (East News, Fot: East News)
d408gmy

Jakiś czas temu Piotr Polk i Joanna Gajewska świętowali ósmą rocznicę związku. Jak dowiedział się tygodnik "Twoje Imperium", para już od trzech lat jest po ślubie. Wszystko trzymali w tajemnicy.

Aktor i jego menadżerka powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w 2015 roku. Ceremonia ślubna odbyła się poza granicami Polski, a uczestniczyli w niej tylko najbliżsi państwa młodych.

d408gmy

Joanna Gajewska wyjawiła, dlaczego wraz z mężem nie powiedzieli nikomu o swoich ślubnych planach.

- Niczego nie ukrywaliśmy, lecz nie widzimy powodu, by informować o swoim życiu prywatnym - powiedziała w rozmowie z "Twoje Imperium".

- Życie prywatne zachowujemy z mężem dla siebie - uzasadniła krótko.

d408gmy

Piotr Polk prawie w ogóle nie zwierza się ze swej prywatności. Ostatnio udzielił wywiadu magazynowi "Twój Styl". Zapytany, czy ma poczucie, że dotarł do właściwego portu, odpowiedział bez zastanowienia:

- Tak. I dobrze się w nim czuję. To port, w którym osłaniają mnie mocne falochrony. Z przyjemnością wracam do domu. Miło myśleć, że ktoś czeka.

Ślub z Joanną Gajewską był trzecim w jego życiu. W latach 1986-1993 jego żoną była Hanna Polk, natomiast w latach 2000-2011 Magdalena Wołłejko.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d408gmy

Podziel się opinią

Share
d408gmy
d408gmy