Trwa ładowanie...
d46dfth

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Wiemy, kiedy pogrzeb 39-letniego milionera

Rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka podała szczegóły jego pogrzebu. Znane są data i miejsce. 39-latek zginął w niedzielę 18 sierpnia na Mazurach.
Podziel się
Piotr Woźniak-Starak nie żyje. W "Rzeczpospolitej" pojawił się nekrolog z datą i miejscem pogrzebu
Piotr Woźniak-Starak nie żyje. W "Rzeczpospolitej" pojawił się nekrolog z datą i miejscem pogrzebu (ONS.pl)
d46dfth

W "Rzeczpospolitej" znalazł się nekrolog tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Ciało 39-letniego milionera i producenta filmowego wyłowiono 22 sierpnia z jeziora Kisajno.

ZOBACZ TEŻ: Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka

Rodzina zmarłego podała, że uroczystości pogrzebowe potrwają 2 dni.

d46dfth

Msza żałobna odbędzie się w czwartek 29 sierpnia, o godz. 19.00 w kościele w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Anny Walentynowicz 1.

Dzień później 30 sierpnia urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie złożona w Fuledzie koło Giżycka, czyli w szczególnym dla zmarłego miejscu, które było "najbardziej udaną scenografią jego życia".

"Piotr kochał życie, życie kochało Jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci" - czytamy w nekrologu, który podpisali rodzice Piotra Woźniaka-Staraka – Anna i Jerzy, żona Agnieszka oraz rodzeństwo - Julia i Patryk.

"Chcielibyśmy cofnąć czas, podpowiedzieć rzeczy niewypowiedziane, wysłuchać, czego nie zdążył wyrazić, coś dokończyć, zamknąć" - czytamy.

Bliscy Piotra Woźniaka-Staraka proszą o nieskładanie kondolencji po mszy żałobnej. Zamiast kwiatów będzie można przekazać ofiarę na rzecz dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Edukidsmed" - Akademia Samodzielności w Sierpcu lub Fundację Pegasus, ratującą porzucone, skrzywdzone zwierzęta.

d46dfth

Jednocześnie w nekrologu rodzina Piotra Woźniaka-Staraka podziękowała za wsparcie i wyrazy współczucia, jakie płynęły do jego bliskich w tych trudnych chwilach.

22 sierpnia z jeziora Kisajno wyłowiono ciało 39-letniego mężczyzny. Według prokuratury i policji należy ono do poszukiwanego od niedzieli Piotra Woźniaka-Staraka.

d46dfth

Podziel się opinią

Share

d46dfth

d46dfth