Piróg obraził Korwin-Piotrowską! I to jak!
Wystarczyło, że Karolina skrytykowała akcję społeczną, namawiającą do adopcji psów. Michał zasugerował, że...
Tydzień temu podczas Warsaw Fashion Street odbyła się akcja Adoptuj nie kupuj. Na wybiegu wraz z gwiazdami paradowały czworonogi, czekające na nowych właścicieli.
Michałowi Pirógowi bardzo nie spodobało się stwierdzenie Karoliny Korwin-Piotrowskiej, że psy na imprezie były przestraszone. O tym co myśli na temat swojej koleżanki z jury Top model napisał na swoim profilu na Facebook'u:
Karolina Korwin z Piotrkowa napisała, że psiaki w trakcie akcji (adoptuj nie kupuj) podczas warsaw fashion street były przerażone. Były, bo widziały w oczach gapiów, że są tak głupi że kompletnie akcji nie rozumieją podobnie jak Pani z Piotrkowska.
(fakt/PSz)
Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:
WP Gwiazdy na:
Wyłączono komentarze
Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.
Redakcja Wirtualnej Polski