Trwa ładowanie...
d1g7twu

Podano przyczynę śmierci Harry'ego Mortona. Są ustalenia koronera

Harry Morton, restaurator z Los Angeles zmarł w listopadzie. Miał zaledwie 38 lat. Po kilku miesiącach upubliczniono orzeczenie koronera dotyczące przyczyn jego śmierci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Podano przyczynę śmierci Harry'ego Mortona. Są ustalenia koronera
(Getty Images)
d1g7twu

Wiadomość o śmierci Harry’ego Mortona obiegła media w listopadzie ubiegłego roku. Oficjalna przyczyna śmierci 38-letniego restauratora została podana teraz przez biuro koronera w Los Angeles. Jak podaje "People", raport upubliczniono trzy miesiące po tym, jak młody restaurator został znaleziony martwy w swoim domu w Beverly Hills.

Ustalono, że mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych. Powodem był fakt, iż restaurator cierpiał m.in. na arytmię serca i miażdżycę tętnicy wieńcowej. Fakt ten jest o tyle niespodziewany, iż z raportu wynika podobno, że w dniu, kiedy go znaleziono miał się spotkać z młodszym bratem na treningu, gdyż… przygotowywał się do maratonu. Kiedy o poranku nie pojawił się na siłowni, brat postanowił sprawdzić co się stało. Matthew znalazł Harry’ego na podłodze w łazience.

Zobacz wideo: Nietypowe objawy, które wskazują na problemy z sercem

Przedstawiciel rodziny wyjawił magazynowi, iż rzeczywiście borykał się z chorobą naczyń wieńcowych i miał lekko przerośnięte serce. Przyjaciel rodziny i kardiochirurg Dr. Kathy Magliato stwierdził, że miał zwapnienia w trzech arteriach, co spowodowało nagłe zatrzymanie akcji serca.

d1g7twu

Brat restauratora wydał oświadczenie w mediach społecznościowych. Żegnając brata, zaapelował do obserwujących w sieci fanów, by nie zwlekali z badaniami, zwłaszcza, jeśli chodzi o choroby serca, powszechne zarówno wśród młodych mężczyzn, jak i kobiet. Dodał także, że planują założyć fundację, która będzie pomagać osobom zmagającym się z chorobami serca.

Harry Morton był założycielem sieci restauracji Pink Taco, która specjalizowała się w meksykańskiej kuchni. Jego ojcem był Peter Morton, jedna z osób odpowiadających za powstanie Hard Rock Cafe. Prywatnie spotykał się m.in. z Lindsay Lohan. Aktorka po jego śmierci wzruszająco wspomniała go w mediach społecznościowych.

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Zobacz także: Kinga Rusin pisze do Andrzeja Dudy: "Oczekuję publicznego potępienia przez Pana praktyk TVP"

d1g7twu

Podziel się opinią

Share
d1g7twu
d1g7twu