Trwa ładowanie...
dssau5z

Pojedynek tytanów. Viola Kołakowska kontra Blanka Lipińska. O co poszło?

Aktorka i była partnerka Tomasza Karolaka bezpardonowo uderzyła w Blankę Lipińską i jej twórczość. Na szczęście tym razem się pohamowała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Początek nowego konfliktu?
Początek nowego konfliktu? (ONS.pl)
dssau5z

Blanka Lipińska to obecnie ścisły top polskich twórców literatury. Nazywana "Wisłocką z Sopotu" bez pruderii pisze o seksie i fantazjach Polaków.

Zobacz: Prolog - Paweł Kapusta

Jej najsłynniejsza książka zatytułowana "365" bije rekordy sprzedaży. I szybko została okrzyknięta polską odpowiedzią na "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

dssau5z

Ale nie każdemu twórczość Blanki przypadła do gustu. Krytycy zarzucają jej brak talentu i epatowanie tanim erotyzmem. Niektórzy wprost nazywają pisarstwo Lipińskiej "kaszubskim porno".

Do fanów pisarki nie należy też Viola Kołakowska, która dała temu wyraz na Instagramie. W jej relacji pojawiło się przekreślone zdjęcie Lipińskiej i dopisek "Stop 'kulturze' niskiej".

Materiały prasowe
Podziel się

To nie pierwszy raz, kiedy eks-partnerka Karolaka wchodzi w konflikt z inną osobą z show-biznesu. W zeszłym roku głośno było o jej zatargu z Katarzyną Wołejnio na planie "Agent-Gwiazdy". Padły wówczas bardzo ostre, by nie powiedzieć wulgarne słowa. Było tak gorąco, że mówiło się, iż sprawa skończy się w sądzie.

dssau5z

Podziel się opinią

Share

dssau5z

dssau5z