Trwa ładowanie...
d3nqsst

Pojedynek tytanów. Viola Kołakowska kontra Blanka Lipińska. O co poszło?

Aktorka i była partnerka Tomasza Karolaka bezpardonowo uderzyła w Blankę Lipińską i jej twórczość. Na szczęście tym razem się pohamowała.
Share
Początek nowego konfliktu?
Początek nowego konfliktu?Źródło: ONS.pl
d3nqsst

Blanka Lipińska to obecnie ścisły top polskich twórców literatury. Nazywana "Wisłocką z Sopotu" bez pruderii pisze o seksie i fantazjach Polaków.

Zobacz: Prolog - Paweł Kapusta

Jej najsłynniejsza książka zatytułowana "365" bije rekordy sprzedaży. I szybko została okrzyknięta polską odpowiedzią na "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

d3nqsst

Ale nie każdemu twórczość Blanki przypadła do gustu. Krytycy zarzucają jej brak talentu i epatowanie tanim erotyzmem. Niektórzy wprost nazywają pisarstwo Lipińskiej "kaszubskim porno".

Do fanów pisarki nie należy też Viola Kołakowska, która dała temu wyraz na Instagramie. W jej relacji pojawiło się przekreślone zdjęcie Lipińskiej i dopisek "Stop 'kulturze' niskiej".

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

To nie pierwszy raz, kiedy eks-partnerka Karolaka wchodzi w konflikt z inną osobą z show-biznesu. W zeszłym roku głośno było o jej zatargu z Katarzyną Wołejnio na planie "Agent-Gwiazdy". Padły wówczas bardzo ostre, by nie powiedzieć wulgarne słowa. Było tak gorąco, że mówiło się, iż sprawa skończy się w sądzie.

d3nqsst

Podziel się opinią

Share
d3nqsst
d3nqsst