Trwa ładowanie...

Pokazano akt urodzenia syna księżnej. Uwagę zwraca jeden szczegół

To już tradycja, że przed pałacem Buckingham wystawia się akt urodzenia nowonarodzonego członka rodziny. Brytyjczycy tłumnie zgromadzili się, aby zobaczyć, co miała do przekazania rodzina.

Pokazano akt urodzenia syna księżnej. Uwagę zwraca jeden szczegółŹródło: East News
db2u2se
db2u2se

Przez ostatnich kilka miesięcy fani brytyjskiej rodziny królewskiej żyli ciążą Meghan Markle. Księżna miała urodzić pod koniec kwietnia, a media i zwolennicy monarchii wyczekiwali ogłoszenia wesołej nowiny. Okazuje się, że potomek księcia Harry'ego przyszedł na świat 6 maja. Informacja o tym, że księżna Meghan zaczęła rodzić pojawiła się po południu, a chłopiec przyszedł na świat z samego rana. Książę Harry spotkał się z dziennikarzami i podzielił się osobiście wesołą nowiną. Nie krył swojego szczęścia.

ZOBACZ: Księżna Meghan niebawem urodzi. Jak nazwie swoje pierwsze dziecko?

Kolejne szczegóły dotyczące porodu księżnej Meghan i potomka zostaną opublikowane w ciągu najbliższych dni. Tymczasem przed Pałacem Buckingham wystawiono akt urodzenia chłopca.

"Powiadomienie o narodzinach pojawiło się na dziedzińcu pałacu Buckingham po narodzinach syna księcia i księżnej Sussexes. Tradycją pokazywanie go na uroczystej sztaludze członkom społeczeństwa. Mogą oglądać je przez około 24 godziny" - czytamy na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych.

db2u2se

Co zawarto w akcje urodzenia? Jest to krótki komunikat dla Brytyjczyków.

"Królowa i rodzina królewska są zachwyceni nowiną, że Jej Wysokość Księżna Sussex bezpiecznie wydała na świat syna o 5:26 rano".

Gratulacje dla młodych rodziców. Czekamy już tylko na imię dziecka, które zostanie ogłoszone lada dzień.

db2u2se
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db2u2se