Trwa ładowanie...

Polska celebrytka kopnęła puszkę bezdomnego. Filmik wrzuciła do sieci

Zachowania niektórych "osobowości internetu" nie przestają zadziwiać. Karolina Gilon pochwaliła się na Instagramie tym, jak kopie w puszkę bezdomnego. Zdarzenie uznała za zabawne?

Share
Polska celebrytka kopnęła puszkę bezdomnego. Filmik wrzuciła do sieci
Źródło: Instagram.com
d3e61gf

Karolina Gilon to gwiazdka osławionego serialu "Miłość na bogato" i była uczestniczka "Top model". Funkcjonuje w sieci jako influencerka, a jej poczynania na Instagramie obserwuje prawie 350 tys. osób. Fani modelki, która obecnie przebywa w Londynie, mogli poczuć się nieco zażenowani. Wszystko przez to, że Gilon niezbyt dobrze potraktowała bezdomnego.

Celebrytka wraz ze znajomymi przechadzała się nocą ulicami stolicy Wielkiej Brytanii i zdecydowanie udzielił jej się imprezowy nastój. Oczywiście, jak na "osobowość internetu" przystało, nie rozstawała się z telefonem komórkowym i skrupulatnie relacjonowała eskapadę.

Gilon nagrywała swojego znajomego w niecodziennym stroju i komentowała wygląd jego kurtki. Była tak zaabsorbowana stworzeniem wyjątkowej relacji na InstaStory, że nie zauważyła bezdomnego, obok którego przechodziła i kopnęła puszkę (kubek?) z pieniędzmi, które udało mu się uzbierać. Celebrytka zarejestrowała na kamerze moment, w którym bilon z puszki rozsypuje się po londyńskiej ulicy. Całe zajście skwitowała mówiąc: "Ooo...", tonem nieco zdziwionym, ale nadal rozbawionym.

d3e61gf

Jesteście w stanie zrozumieć, po co wrzuciła ten filmik do sieci?

d3e61gf

Podziel się opinią

Share
d3e61gf
d3e61gf