Trwa ładowanie...

Portret Audrey Hepburn na sprzedaż. Wkrótce ruszy aukcja obrazów ikon popkultury

Na początku kwietnia ma odbyć się aukcja, na której zostaną wystawione portrety i zdjęcia największych gwiazd muzyki i kina sprzed nawet kilkudziesięciu lat. Na liście znajdują się m.in. portret Audrey Hepburn, zdjęcia Kate Moss, Marylin Monroe i Andy'ego Warhola.

Portret Audrey Hepburn na sprzedaż. Wkrótce ruszy aukcja obrazów ikon popkulturyŹródło: Materiały prasowe
d4m3fo7
d4m3fo7

2 kwietnia na aukcji "Fotografia Kolekcjonerska: Sławy, Gwiazdy, Osobowości" w DESA Unicum zostaną wystawione do licytacji naprawdę znakomite dzieł - portretów i zdjęć. Będzie można kupić m.in. portret Audrey Hepburn autorstwa Douglasa Kirklanda, a także zdjęcie Kate Moss, Marilyn Monroe czy Andy'ego Warhola.

Podczas aukcji wylicytować można będzie również junikatowy portret Brigitte Bardot i czarno-białą fotografię Naomi Campbell, które stworzył Kirkland. Oprócz tego wystawiony będzie czarno-biały portret młodej Kate Moss autorstwa Petera Lindbergha, a także portret Karla Lagerfelda.

Na drugiej odsłonie aukcji poświęconej klasyce i awangardzie pojawią się z kolei fotografie autorstwa Nan Goldin, Teresy Tyszkiewicz, Tadeusza Rolke czy Ewy Partum.

Na aukcji licytować można będzie za pośrednictwem strony internetowej, przez aplikację, telefonicznie oraz przez zlecenie stałe. Wszystkie obiekty można również obejrzeć na stronie internetowej, a aukcję 2 kwietnia za pośrednictwem aplikacji i w mediach społecznościowych.

d4m3fo7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4m3fo7