Trwa ładowanie...

Przyjaciele zorganizowali jej niespodziankę. Zaskoczona Julia Wieniawa

Julia Wieniawa niebawem obchodzić będzie 21. urodziny. Najbliżsi przyjaciele aktorki postanowili zrobić jej przedwczesną urodzinową imprezę-niespodziankę.

Share
Przyjaciele zorganizowali jej niespodziankę. Zaskoczona Julia Wieniawa
Źródło: ONS.pl
dkqkbov

23 grudnia Julia Wieniawa świętować będzie swoje 21 urodziny. Jest to stosunkowo mało, jeśli spojrzymy na listę jej dokonań i sukcesów. Wieniawa to jedna z topowych gwiazd kina i muzyki w Polsce. Co rusz gra w kolejnych filmach, tworzy muzykę i realizuje kontrakty reklamowe. Wydaje się, że to duże obciążenie dla tak młodej osoby, jednak Wieniawa dba o odpoczynek. Kilka tygodni temu wypoczywała na Bali.

Jako że tegoroczne urodziny gwiazdy wypadają w poniedziałek, jej przyjaciele nie chcieli czekać do zakończenia weekendu. Dlatego też impreza - niespodzianka zorganizowana przez bliskich odbyła się w piątek, a całość Wieniawa relacjonowała na InstaStory. Aktorka, zupełnie niczego się nie spodziewając, otworzyła drzwi swojego mieszkania, a ze środka dobiegło ją głośno odśpiewane "Sto lat". Wśród gości znalazła się między innymi Weronika Rosati.

Julii już teraz składamy życzenia wszystkiego dobrego!

dkqkbov

Podziel się opinią

Share
dkqkbov
dkqkbov