Trwa ładowanie...
doc7194
Materiał Partnera
Muzyka

"Przyjaźń zwycięża" – artyści zagrają dla Chin

Przyjaźń to także sztuka budowania kręgów wsparcia w sytuacjach kryzysowych. Fundacja Kręgi Sztuki organizuje koncert charytatywny "Przyjaźń zwycięża" z intencją zebrania środków dla mieszkańców miasta Wuhan–najbardziej dotkniętego epidemią koronawirusa rejonu Chin. Wirtualna Polska jest patronem medialnym koncertu "Przyjaźń zwycięża".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Przyjaźń zwycięża" – artyści zagrają dla Chin
(Materiały prasowe)
doc7194

9 marca 2020 roku o godz. 19 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego "S1" w Warszawie pod hasłem "Przyjaźń zwycięża" wystąpią artyści, którzy przyjęli zaproszenie Fundacji do udziału w koncercie.

Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup dla Wuhanu i innych miejsc w prowincji Hubei wskazanych przez Ambasadę ChRL w Warszawie pilnie potrzebnych maseczek, termometrów i środków higienicznych. Dzięki tej inicjatywie mieszkańcom tych rejonów zostanie przekazana konkretna pomoc.Będzie to również ważny, symboliczny gest naszej solidarności nie tylko z Chińczykami, ale ze wszystkimi ludźmi walczącymi z wirusem i jego skutkami.

W czasach coraz większego zagrożenia epidemiami ludzka empatia i udzielanie realnej pomocy poszkodowanym w różnych rejonach świata to wyraz postawy głęboko humanistycznej.Jej efektem, oprócz poprawy sytuacji innych, jest również ochrona własnego zdrowia.

Bilety – cegiełki w cenie 50 zł są dostępne u dystrybutorów:
https://going.pl/przyjazn-zwycieza-koncertcharytatywny-dla-wuhan
https://empikbilety.pl/wydarzenie/przyjazn-zwycieza-koncert-charytatywny-dla-wuhan/marzec-2020

Zapraszamy na koncert!

doc7194

Podziel się opinią

Share

doc7194

doc7194