"Pytanie na śniadanie": Anna Popek ma się zmienić!

Podziel się
"Pytanie na śniadanie": Anna Popek ma się zmienić!

Ma zacząć ubierać się elegancko. Czas wydorośleć?

Anna Popek ponad tygodnia jest na przymusowym urlopie, a kilka dni temu dostała ultimatum, że ma popracować nad swoim wyglądem oraz zachowaniem na wizji. Czyżby oznaczało to, że powinna bać się o swoją posadę w Pytaniu na śniadanie?

Anna powróci na wizję, kiedy Michał Olszański wróci z urlopu, a zaplanował wypoczynek do dziewiątego grudnia – powiedziała Faktowi szefowa Pytania na Śniadanie, Alicja Resich-Modlińska.

Z informacji gazety wynika, że Anna Popek liczyła na to, że w tej sytuacji stacja zastąpi Michała Olszańskiego innym dziennikarzem i przez dwa tygodnie będzie prowadziła program u jego boku. Tak się jednak nie stało i stacja zdecydowała, że w tym czasie Anna Popek zastąpią inne gwiazdy śniadaniowego programu. Dziennikarka nie była zadowolona z takiego rozwiązania, ponieważ przymusowy urlop wiąże się z mniejszą pensją – wysokość zarobków Anny Popek uzależniona jest od ilości emisji programów z jej udziałem.

Oprócz przymusowego urlopu, wraz ze zbliżającymi się zmianami programu, dziennikarka usłyszała od szefów, że również i ona musi przejść metamorfozę. Prowadząca ma ubierać bardziej elegancko, stosować mniej akcentów młodzieżowych. Jej zachowanie również ma ulec zmianie. Z racji tego, że Anna Popek ma tendencję do przegadywania gości i niedopuszczania ich często do głosu, musi bardziej się kontrolować i czasami powstrzymywać od wypowiedzi.

Czy Anna Popek podczas przymusowego urlopu opracuje strategię przemiany?

(fakt/PSz)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

**Tak balują Krupy! Zdjęcia z kieliszkiem**

Polub WP Gwiazdy