WP
News

"Pytanie na śniadanie": Beata Sadowska po 6 latach rezygnuje z programu!

Podziel się
"Pytanie na śniadanie": Beata Sadowska po 6 latach rezygnuje z programu!
WP

Beata Sadowska postanowiła zrezygnować z prowadzenia porannego programu TVP2 Pytanie na śniadanie. Zapewnia jednak, że nie ma zamiaru znikać z życia publicznego.

Minęło sześć lat od czasu, kiedy pierwszy raz pojawiłam się w studiu "Pytania...", przyszedł czas na zmiany. To był fantastyczny okres, wiele się nauczyłam, za co jestem bardzo wdzięczna. Dziękuję wszystkim, którzy ze mną pracowali i mnie wspierali - mówi Beata Sadowska.

Podkreśla też, że zaczyna się dla niej nowy, ważny okres. Prezenterka otwarta jest na kolejne doświadczenia.

WP

Obiecuję, że we wrześniu zobaczymy się znowu, gdzie - tego na razie nie mogę zdradzić. Przede mną nowe wyzwania i zadania - zapewnia dziennikarka.

Nie wiadomo jednak, czy jej plany dotyczą pracy dziennikarskiej. Sadowska została bowiem niedawno współwłaścicielką marki toreb ZOUZA. Być może to właśnie promocją swojej firmy zajmie się teraz gwiazda telewizji.

W telewizyjnej Dwójce, oprócz Pytania na śniadanie, Beata Sadowska prowadziła także programy: Wojna Płci, Supertalent oraz Hit Generator. Była także gospodynią wielu letnich festiwali i koncertów. Wcześniej pracowała m.in. w TVN Style i MTV Polska.

Dołącz do nas na Facebooku!

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
WP