Trwa ładowanie...
22-04-2013 08:33

"Pytanie na śniadanie": ile zarabiają Richardson i Zamachowski?!

"Pytanie na śniadanie": ile zarabiają Richardson i Zamachowski?!
d2mazzi
d2mazzi

To dopiero rodzinny interes! Najgorętsza para show-biznesu Monika Richardson (41 l.) i Zbigniew Zamachowski (52 l.) za niespełna 3 godziny pracy w Pytaniu na śniadanieśniadanie w TVP 2 zarabiają po 5 tysięcy złotych na głowę. Miesięcznie wychodzi więc im aż 50 tysięcy. A jeszcze do niedawna Zamachowski tak się bronił przed występami w telewizji...

Richardson uwielbia się pokazywać. Bankiety, premiery - cokolwiek, by zabłysnąć w świetle fleszy. Zamachowski nie chciał się aż tak lansować, choć karnie chodził wszędzie ze swoją partnerką. Gdy więc na horyzoncie pojawiła się szansa na wspólne prowadzenie programu śniadaniowego w TVP2, mina mu zrzedła.

Richardson też ponoć miała chwilę wahania, czy powinna pracować z Zamachowskim na wizji - ich związek od samego początku wzbudza sporo kontrowersji. W końcu ponoć wszystko przeliczyli i ustalili jednak, że warto.

Raptem trzy godziny pracy i na konto wpływa 5 tys. zł dla każdego. Co prawda trzeba rano wstać, by wystąpić w porannym programie, ale stawka wydaje się rekompensować tę niedogodność. I nawet Zamachowski się poświęcił. Podczas pierwszego dnia pracy, Richardson sama wyznała na antenie, że jej ukochany wstał o godz. 5.30 i należy to traktować w kategorii cudu. Cudne są też pieniądze, które za te występy płaci Telewizja Publiczna.

W domowym budżecie Richardon i Zamachowskiego ląduje nawet 50 tysięcy złotych! Ale para ma spore wydatki! Monika wychowuje dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa: Zosię (8 l.) i Tomka (11 l.), Zamachowski czwórkę: Marię (19 l.), Antoniego (16 l.), Tadeusza (13 l.) i Bronisławę (11 l.).

d2mazzi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d2mazzi

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj