Trwa ładowanie...

Rafał Brzozowski wydał oświadczenie. Po ośmiu latach zakończył związek

Przez osiem lat Rafał Brzozowski był związany z Anną Tarnowską. Nic tego nie zapowiadało, jednak w mediach społecznościowych obojga pojawiły się oświadczenia dotyczące rozstania.

Rafał Brzozowski został singlemRafał Brzozowski został singlemŹródło: AKPA
d3xetn8
d3xetn8

Rafał Brzozowski ma naprawdę wielu fanów i może cieszyć się ich wsparciem. Nic więc dziwnego, że gdy piosenkarz otrzymał propozycję prowadzenia teleturnieju "Koło fortuny", internauci nie mogli kryć swojej radości. W końcu zobaczenie swojego idola w zupełnie innej roli to ciekawe doświadczenie. Tam długo miejsca nie zagrzał - został przeniesiony do "Jaka to melodia?", gdzie cieszy oko swoich wiernych fanów. Ci jednak śledzą nie tylko jego zawodowe sukcesy, ale i życie prywatne.

I choć Rafał Brzozowski jest teraz u szczytu swojej popularności, wciąż potrafi wiele zachować dla siebie. Nie pokazuje w mediach wszystkiego, co oczywiście jest, naszym zdaniem, bardzo na plus.

Właśnie dlatego wielu było zdziwionych, gdy Rafał Brzozowski oraz Anna Tarnowska opublikowali niemal identyczne oświadczenie mówiące o tym, że nie są już razem.

Po ośmiu latach para rozstała się, a Rafał Brzozowski został singlem. Oświadczenie skomentowała między innymi Edyta Górniak: "Relacje się przekształcają. To naturalny ich proces. Najważniejsze, że pozostajecie w życzliwości i w przyjaźni. To łagodzi czas transformacji dla obu stron. Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na Twój występ eurowizyjny" - napisała.

Rafał Brzozowski planował ślub. Ale nic z tego

Do Eurowizji w swoim oświadczeniu odniosła się także Anna Tarnowska, która życzyła byłemu już partnerowi dużo szczęścia i powodzenia.

Fanki wokalisty zabawnie komentowały, że teraz i one mają swoją szansę. Kto wie, może niedługo Rafał Brzozowski znowu będzie cieszył się życiem u boku ukochanej kobiety.

d3xetn8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xetn8