WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

WP

Rafał Maślak - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Rafał Maślak AKPA
Podziel się
WP

Rafał Maślak – polski model, bloger, zwycięzca konkursu Mister Polski 2014.

Rafał Maślak urodził się 3 lutego 1989 roku w Międzyrzeczu. W swoim rodzinnym mieście ukończył technikum ekonomicznie. Przez pewien czas służył w ochotniczej straży pożarnej.

W 2014 roku Rafał Maślak wygrał konkurs piękności Mister Polski. Oprócz tego model ma na swoim tytuł Mister International Internautów 2014 oraz 3. Wicemistera International 2014.

Rafał Maślak prowadził blog o tematyce lifestyle’owej. Celebryta wziął udział w drugiej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, gdzie wraz z Agnieszką Kaczorowską zajął 6. miejsce. Wystąpił on również w show „Agent-Gwiazdy”, w którym ulokował się na 13. pozycji.

Rafał Maślak ma 184 cm wzrostu.

Data urodzenia

02.02.1989

Miejsce urodzenia

Międzyrzecz

Profesja

Model, celebryta

WP
WP