ycipk-9wi0jk
ycipk-9wi0jk

Renata Kaczoruk - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Renata Kaczoruk mwmedia
Podziel się
ycipk-9wi0jk

Renata Kaczoruk – polska modelka i osobowość telewizyjna.
Renata Kaczoruk urodziła się 19 marca 1986 roku we Wrocławiu. W stolicy Dolnego Śląska ukończyła szkołę średnią. Następnie zaczęła studia psychologiczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Po zdobyciu dyplomu rozpoczęła nauką w Koledium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych w Warszawie.

Jako modelka Renata Kaczoruk pracuje dla agencji Model Plus, IMG Paris oraz Bunnies gone Bad. Doświadczenie na wybiegu zbierała m.in. na pokazach w Tokio. Zdjęcia Renaty Kaczoruk pojawiały się na okładkach „Avanti” oraz francuskiego „Elle”. Modelka była też twarzą kampanii Simple. Na swoim koncie ma udział w pokazach kolekcji Celine, Giorgio Armaniego, Yohji Tamamoto oraz Jeana Paula Gaultiera.

Renata Kaczoruk pojawiła się po raz pierwszy na szklanym ekranie w epizodycznej roli serialu „Pierwsza miłość”. Oprócz tego modelkę można było oglądać w produkcji „Miłość na wybiegu”. Ogólnopolską sławę przyniósł Kaczoruk udział w podróżniczym reality show „Azja Express”, w którym wystartowała w parze z Weroniką Budziło.

Renata Kaczoruk ma siostrę bliźniaczkę Agatę.

ycipk-9wi0jk
Data urodzenia

19.03.1986

Miejsce urodzenia

Wrocław

Profesja

Modelka

ycipk-9wi0jk
ycipk-9wi0jk