Trwa ładowanie...
d2s48h4

Renata Kaczoruk

Najnowsze informacje
2.0
(20 głosów)
Oceń:
Miejsce urodzenia:

Wrocław

d2s48h4
mwmedia
Źródło: mwmedia

Renata Kaczoruk – polska modelka i osobowość telewizyjna.
Renata Kaczoruk urodziła się 19 marca 1986 roku we Wrocławiu. W stolicy Dolnego Śląska ukończyła szkołę średnią. Następnie zaczęła studia psychologiczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Po zdobyciu dyplomu rozpoczęła nauką w Koledium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych w Warszawie.

Jako modelka Renata Kaczoruk pracuje dla agencji Model Plus, IMG Paris oraz Bunnies gone Bad. Doświadczenie na wybiegu zbierała m.in. na pokazach w Tokio. Zdjęcia Renaty Kaczoruk pojawiały się na okładkach „Avanti” oraz francuskiego „Elle”. Modelka była też twarzą kampanii Simple. Na swoim koncie ma udział w pokazach kolekcji Celine, Giorgio Armaniego, Yohji Tamamoto oraz Jeana Paula Gaultiera.

Renata Kaczoruk pojawiła się po raz pierwszy na szklanym ekranie w epizodycznej roli serialu „Pierwsza miłość”. Oprócz tego modelkę można było oglądać w produkcji „Miłość na wybiegu”. Ogólnopolską sławę przyniósł Kaczoruk udział w podróżniczym reality show „Azja Express”, w którym wystartowała w parze z Weroniką Budziło.

Renata Kaczoruk ma siostrę bliźniaczkę Agatę.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s48h4
d2s48h4
d2s48h4