Trwa ładowanie...
d3u5tre

Rihanna - koncert w Polsce. Bilety i ceny. Szczegóły występu gwiazdy

5 sierpnia na stadionie PGE Narodowy odbędzie się koncert Rihanny. Barbadoska artystka wystąpi w Warszawie w ramach trasy Anti World Tour promującej jej ostatni album studyjny - "Anti". W sprzedaży wciąż dostępne są bilety na to wydarzenie. Jaka jest cena wejściówek na koncert Rihanny? Kto zagra jako support gwiazdy? Sprawdź wszystkie szczegóły dotyczące tego długo oczekiwanego występu!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rihanna - koncert w Polsce. Bilety i ceny. Szczegóły występu gwiazdy
(East News)
d3u5tre

Rihanna to jedna z najpopularniejszych współczesnych gwiazd muzyki popularnej. 28-letnia wokalistka do tej pory sprzedała 54 miliony egzemplarzy swoich płyt oraz 210 milionów utworów w wersji cyfrowej. Pochodząca z Barbadosu Rihanna jest także jedną z najchętniej odsłuchiwanych artystek na Youtube. Piosenkarka już po raz piąty zagra koncert w naszym kraju. Polscy fani gwiazdy mogli ją ostatni raz usłyszeć na żywo przed trzema laty w Gdyni podczas występu w ramach trasy Diamonds World Tour. Teraz Rihanna powraca do Polski z zupełnie nowym materiałem pochodzącym z albumu "Anti".

*Rihanna - koncert w Polsce. Opis trasy Anti World Tour *
Anti World Tour to już szósta międzynarodowa trasa w karierze Rihanny. W planach trwającego od 12 marca do 21 sierpnia tournée znajdują się łącznie 74 koncerty w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Gwiazda zaprezentowała swoje najnowsze hity już m.in. w Montrealu, Los Angeles, Amsterdamie, Londynie, Oslo, Kopenhadze i Paryżu. Występ Rihanny w Warszawie jest jedyną okazją, by móc w Polsce na żywo usłyszeć materiał z jej ostatniej płyty „Anti”. Fani gwiazdy prócz najświeższych utworów mogą liczyć także na starsze hity m.in. „Umbrellę”, „Diamonds” oraz „Birthday Cake”. Pełna setlista koncertów w ramach trasy Anti World Tour prezentuje się następująco:

1. „Stay”
2. „Love the Way You Lie (Part II)”
3. „Woo”
4. „Sex with Me”
5. „Birthday Cake”
6. „Numb”
7. „Pour It Up”
8. „Bitch Better Have My Money”
9. „Consideration”
10. „Live Your Life”
11. „All of the Lights”
12. „Run This Town”
13. „Umbrella”
14. „Desperado”
15. „Man Down”
16. „Rude Boy”
17. „Work”
18. „Take Care”
19. „How Deep Is Your Love” / „We Found Love”
20. „Where Have You Been”
21. „Needed Me”
22. „Same Ol' Mistakes”
23. „Diamonds”
24. „FourFiveSeconds”
25. „Love on the Brain”
26. „Kiss It Better”

d3u5tre

Album "Anti" pojawił się w sprzedaży w styczniu tego roku. Wydawnictwo zebrało pochlebne opinie krytyków. Magazyn Rolling Stone przyznał płycie cztery gwiazdki na pięć możliwych do zdobycia. Tytuł albumu oznacza osobę, która stoi w opozycji do konkretnych idei lub działań politycznych. Nad produkcją płyty czuwali m.in. Robyn Fenty, DJ Mustard, Mick Schultz, Timbaland oraz Vinylz.

Rihanna w Polsce - kto suportem gwiazdy?
W czasie europejskiej części tournée suportem Rihanny jest Big Sean. Urodzony w 1988 roku muzyk wykonuje muzykę z gatunku hip-hop. Na jego koncie są już trzy albumy studyjne oraz liczne występy gościnne z takimi gwiazdami jak Wiz Khalifa, Justin Bieber, Ariana Grande, Lil Wayne oraz New Boyz.

Koncert Rihanny - bilety
Wciąż można kupić bilety na koncert Rihanny na PGE Narodowy. Wejściówki dostępne są m.in. na stronie www.LiveNation.pl. Obecnie w sprzedaży pozostały bilety na trybuny górne stadionu (miejsca siedzące) w cenie 179 złotych oraz na trybuny dolne w cenie 349 złotych. Liczba wejściówek jest oczywiście ograniczona. Koncert rozpocznie się 5 sierpnia o godzinie 17:00. Wirtualna Polska jest patronem tego wydarzenia.

W. Chentkiewicz

ZOBACZ TEŻ #dziejesienazywo: Publiczność festiwalowa w Polsce

d3u5tre

Podziel się opinią

Share
d3u5tre
d3u5tre