Trwa ładowanie...
d17cs0c

Rihanna zagra w filmie. Będzie to dokument opowiadający o życiu gwiazdy

Riahnna zagra w filmie dokumentalnym Petera Berga. Kiedy możemy oczekiwać premiery?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Rihanna zagra w filmie. Będzie to dokument opowiadający o życiu gwiazdy.
Rihanna zagra w filmie. Będzie to dokument opowiadający o życiu gwiazdy. (Facebook.com)
d17cs0c

Rihanna w filmie dokumentalnym

Rihanna doczekała się dokumentu w całości poświęconemu jej życiu. Wiadomo, że film dotyczący Barbadoski przyciągnie do kin prawdziwe tłumy fanów jej muzyki oraz stylu. Światowa premiera już za dwa miesiące.

Peterg Berg reżyserem filmu o Rihannie

Wiadomo, że reżyserem filmu jest amerykański aktor, reżyser i scenarzysta – Peter Berg znany między innymi z takich tytułów jak „Ocalony”, „Battleship: Bitwa o Ziemię”, „Gorzej być nie może” czy „Mile 22” (jego ostatnie dzieło0. Należy jednak podkreślić, iż nie będą współpracować razem po raz pierwszy. Riri pojawiła się już w produkcji Petera „Battleship” w 2012. Tym razem reżyser zapowiada, że w dokumencie pokaże pełen profil artystki i jej drogę do kariery. Projekt powstał dla firmy Berga – Film 24 i ma przypominać „Don’t Look Back” o Bobby’m Dylanie z 1967 roku.

d17cs0c

Rihanna – doświadczenia aktorskie

Należy podkreślić, że nie jest to pierwszy występ gwiazdy na dużym ekranie. Rihanna coraz chętnie próbuje swoich sił w aktorskie. Ostatni mogliśmy zobaczyć ją w „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” – produkcji science fiction Luca Bessona. Niedawno, bo w czerwcu 2018 swoją premierę miała również komedia kryminalna „Ocean’s 8”, w której również zagrała Rihanna. Film był kobiecą odpowiedzią na „Ocean’s Eleven”, a Riri wystąpiła w nim u boku takich aktorek jak Anne Hathaway, Sandra Bullock czy Cate Blanchet.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d17cs0c

Podziel się opinią

Share
d17cs0c
d17cs0c