Trwa ładowanie...
doc7194

Rita Ora coraz śmielej. Tym razem założyła za małe bikini

Rita Ora lubi prowokować nie tylko odważnymi kreacjami, ale również ich brakiem. Kilka dni temu zamieściła na instagramowym profilu zdjęcie w czarnym bikini, które obnażyło zbyt wiele.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rita Ora uwielbia szokować fanów
Rita Ora uwielbia szokować fanów (ONS.pl)
doc7194

Rita Ora w pozowanym zdjęciu siedzi na leżaku w ogrodzie przed domem, oddając się relaksowi. To, co jednak przykuwa uwagę to strój wokalistki. Wygląda tak, jakby był za mały o jeden rozmiar, bo znacząco obnaża piersi. Ale nie łudźcie się, że to przypadek. W strojach Rity Ory nie istnieją. Komentarze i lajki udowadniają, że zamysł był trafiony - fotka poniosła się po świecie oraz uradowała oko pozytywnymi komentarzami.

Zobacz wideo: Jabłczyńska opowiada o aferze dubajskiej

"Ciesz się swoim życiem, proszę. Chroń swoje serce i bądź dumny z siebie" - napisała pod wyzywającym zdjęciem. Na odzew wiernych fanów nie trzeba było długo czekać.

doc7194

"Z dumą nazywam cię moim wzorem do naśladowania. Kocham cię", "Dziękuję za bycie najlepszym z idoli" - komentowali zachwyceni fani.

Wokalistka najwyraźniej nie cierpi na kompleksy i ma do siebie dużo dystansu. W przeciwieństwie do niektórych koleżanek po fachu, które ubierają piękne sukienki nawet do sklepu, Rita Ora najwyraźniej wszystko traktuje z przymrużeniem oka. Potrafi pójść do supermarketu w zwykłych dresach, szerokiej bluzie i bez grama makijażu, nie przejmując się fotoreporterami. Na Instagramie i tak pokaże to, co chce.

Zobacz też: Rita Ora przyłapana przez paparazzi. Zdjęcia z zakupów

doc7194

Podziel się opinią

Share

doc7194

doc7194