Trwa ładowanie...
16 lipca 2012, 10:30

Robert Gawliński i Liber w "Bitwie na głosy 3"!

Robert Gawliński i Liber w "Bitwie na głosy 3"!
d3si5x5
d3si5x5

Jak donosi serwis Wirtualnemedia.pl, znane są już kolejne gwiazdy muzycznego show!

W trzeciej edycji_ Bitwy na głosy_ zobaczymy Roberta Gawlińskiego, lidera zespołu Wilki, oraz Libera, rapera grupy Ascetoholix.

Są to kolejni artyści, którzy zgodzili się na udział w popularnym programie. Jak wiemy od niedawna, pozostałymi trenerami chórów będą m.in. Tomasz Lach i Aleksander Milwiw-Baron z grupy Afromental (co ciekawe, lider ich grupy, Wojtek Łozowski, zasiada w jury konkurencyjnego Must be the music...), a możliwe, że zobaczymy w tej roli także Krzysztofa Krawczyka i Andrzeja Piasecznego, którym TVP również zaoferowała współpracę.

Coraz więcej gwiazd decyduje się na udział w muzycznych show, czyżby te programy w magiczny sposób ratowały ich podupadające kariery?

d3si5x5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d3si5x5

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj