Robert Kozyra: Mam ochotę wyskoczyć z balkonu
Robert Kozyra (44 l.) znowu ma poważne problemy z kręgosłupem. Juror programu Mam talent! traci czasem czucie w rękach i nogach!
Jakiś czas temu Rewia opublikowała informację o złym stanie zdrowia Roberta Kozyry.
Źle się czuje, a co gorsza, zaczął odczuwać drętwienie i mrowienie w kończynach. Lekarze zalecili mu rezonans kręgosłupa. Wyniki są złe. Robert musi powtórzyć badanie, niewykluczone, że konieczna będzie operacja. W najgorszym razie grozi mu paraliż - wyznała na łamach gazety znajoma Roberta Kozyry.
Teraz informację tę potwierdził osobiście Robert Kozyra:
To prawda, że z moim kręgosłupem jest fatalnie. Mam takie silne bóle, że czasami mam ochotę wyskoczyć z balkonu - powiedział Faktowi Kozyra.
Gwiazdor TVN-owskiego show chodzi na rehabilitację i codziennie pływa, by zmniejszyć nacisk na nerw.
Robert ma nadzieję, że dzięki temu uda mu się uniknąć operacji - mówi informator dziennika.
Przy takim schorzeniu wszystko wskazuje na to, że będzie ona niezbędna... Miejmy jednak nadzieję, że dziennikarz i juror programu Mam talent szybko upora się z chorobą, która nie odbije się na jego medialnej karierze.
Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:
WP Gwiazdy na:
Wyłączono komentarze
Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.
Redakcja Wirtualnej Polski