Trwa ładowanie...

Rod Stewart oskarżony o napaść. Wszczął awanturę w hotelu

2020 rok nie zaczął się najlepiej dla Roda Stewarta i jego syna, Seana. Panowie zainicjowali w luksusowym hotelu awanturę, która skończyła się dla nich... w areszcie.

Rod Stewart oskarżony o napaść. Wszczął awanturę w hoteluŹródło: Getty Images
d110207
d110207

Rod Stewart sylwestra spędzał w USA, dokładnie w Palm Beach. Jak donoszą amerykańskie media, gwiazdor razem z rodziną przebywał w luksusowym The Breakers Hotel, gdzie doszło do bardzo niefortunnych wydarzeń.

Zobacz: Prolog - Ryszard Ćwirlej

O zdarzeniu jako pierwsi poinformowali dziennikarze "People". Rod Stewart razem z rodziną zwrócili uwagę, że w hotelu odbywa się impreza dla dzieci. Podobno próbowali przekonać obsługę hotelu, by wpuściła ich dzieciaki na prywatne party, ale nie dostali na to zgody. Wtedy sytuacja się zaogniła.

Rod i jego syn - Sean - wdali się w awanturę z ochroniarzem, oddelegowanym do czuwania nad przyjęciem dla dzieci.

d110207

"Byli głośni i agresywni, nie chcieli zastosować się do próśb obsługi, by odpuścić" - napisano w policyjnym raporcie.

Wersja ochroniarza jest taka: gdy odmówił muzykowi i jego synowi wejścia na przyjęcie, stali się agresywni. Najpierw Sean położył rękę na ochroniarzu, którą ten próbował odepchnąć. Następnie wkroczył Rod, który uderzył mężczyznę w żebra.

Rod Stewart podobno szybko przeprosił za całe zajście, ale to nie zakończyło sprawy. Obsługa hotelu wezwała policję. Z ich raportu wynika, że wersja ochroniarza pokrywa się z tym, co widać na nagraniu z monitoringu. To państwo Stewart byli inicjatorami awantury.

Ochroniarz postanowił wnieść oskarżenie przeciwko gwiazdorowi i jego synowi. Obaj mają się stawić w sądzie w Palm Beach 5 lutego.

Rod Stewart nie komentuje zajścia. Jego syn natomiast utrzymuje, że to ochroniarz zaatakował jako pierwszy. Tę - na pierwszy rzut oka - absurdalną historię będzie musiał wyjaśnić teraz sąd.

d110207
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d110207