Trwa ładowanie...

Rodzina Aviciiego wyjawiła plany dotyczące pogrzebu. Pojawiło się oficjalne oświadczenie

Pogrzeb muzyka będzie miał charakter prywatny. W ostatniej drodze będą towarzyszyć mu tylko najbliżsi.

Rodzina Aviciiego wyjawiła plany dotyczące pogrzebu. Pojawiło się oficjalne oświadczenieŹródło: Instagram.com
d3qwc7j
d3qwc7j

Śmierć Aviciego poruszyła tak środowisko muzyczne, jak i całą rzeszę jego fanów. Wielu trudno było uwierzyć w nagłe odejście młodego muzyka. A do stolicy Omanu, w którym 20 kwietnia znaleziono jego ciało pojechał nawet jego brat, by wyjaśnić wszystkie okoliczności. Rozwiązanie zagadki okazało się proste, ale potwierdzało najgorsze obawy. Rodzina Aviciego potwierdziła, że DJ popełnił samobójstwo.

- Nasz ukochany Tim był, kruchą, artystyczną duszą, poszukującą odpowiedzi na egzystencjalne pytania. Perfekcjonistą, który podróżował i ciężko pracował w tempie, jakie prowadziło do ogromnego stresu (…). Nie mógł już tego wytrzymać.

- Chciał odnaleźć spokój. Nie odnajdywał się w machinie show-biznesu; był wrażliwą osobą, kochał swoich fanów, ale unikał światła reflektorów. Tim, zawsze będziemy cię kochać i za tobą tęsknić - pisała dalej w oświadczeniu pogrążona w smutku rodzina.

d3qwc7j

Z całego świata zaczęły napływać kondolencje, a fani i artyści składali hołd zmarłemu muzykowi. Długo nie było wiadomo, kiedy odbędzie się uroczyste pożegnanie DJ-a. Ostatecznie oficjalny komunikat rodziny pojawił się na stronie internetowej magazynu „Billboard”. Nie podano terminu pogrzebu, zaznaczono natomiast, że uroczystość będzie miała charakter prywatny.

— Było wiele zapytań dotyczących uroczystości pogrzebowej Tima Berglinga, znanego fanom muzyki jako Avicii. Rodzina Bergling potwierdza, że pogrzeb będzie miał charakter prywatny i odbędzie się w obecności najbliższych Tima. Media są proszone o uszanowanie tej decyzji — napisano w oficjalnym oświadczeniu.

d3qwc7j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qwc7j