Trwa ładowanie...
ds42r2g

Roma Gąsiorowska miała wypadek. Co to musiał być za ból!

Na Instagramie Romy Gąsiorowskiej pojawiło się wymowne zdjęcie. Okazuje się, że aktorka miała drobny, acz na pewno bardzo bolesny wypadek. Co się wydarzyło?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Nie chcę się wdawać w szczegóły, żeby wam nie cierpła skórka" - pisze Roma Gąsiorowska
"Nie chcę się wdawać w szczegóły, żeby wam nie cierpła skórka" - pisze Roma Gąsiorowska (East News)
ds42r2g

Opuchlizna, zabandażowany duży palec, miednica i woda z mydłem. To na pewno nie był dzień Romy Gąsiorowskiej. Okazuje się, że aktorka miała bolesny wypadek i weekend spędza unieruchomiona.

Co się stało? Gąsiorowska wyjaśnia to w opisie zdjęcia. Nie wdaje się w szczegóły, ale wynika z niego, że spadł jej na nogę mebel. Dokładny opis zdarzenia poniżej:

"Pomaganie czasem nie popłaca. Przy przenoszeniu moich starych mebli, które za pośrednictwem fundacji oddałam potrzebującej rodzinie, pomagałam panom, którzy meble przewożą ... i taki wypadek. Nie chcę się wdawać w szczegóły, żeby wam nie cierpła skórka. W każdym razie, auta nie mogę prowadzić przez kilka dni. Rivanol, szare mydło i "Dzogczen" to jest mój klimat na dziś. I tak jakoś przyszło mi do głowy: paluszek i główka to szkolna wymówka... Nic dzisiaj nie robię. Odpoczywam. Happy to be home today, I will work tommorow" - pisze z charakterystycznym dla siebie dystansem Gąsiorowska.

Aktorkę mogliśmy ostatnio oglądać w ekranizacji powieści Joanny Bator "Ciemno,
prawie noc" w reżyserii Borysa Lankosza.

ds42r2g

ZOBACZ TEŻ: Gąsiorowska - "Chciałabym, żeby mój mąż dostał Oscara. On marzy o tym"

ds42r2g

Podziel się opinią

Share

ds42r2g

ds42r2g