Trwa ładowanie...

Ronnie Wood z dziećmi i młodą żoną na wakacjach. Wigoru mu nie brakuje

Ronnie Wood niewątpliwie nie zamierza zwalniać tempa. Zwłaszcza, że energii dodają mu moda żona i pociechy. Ta czwórka nie zna nudy!

Ronnie Wood z dziećmi i młodą żoną na wakacjach. Wigoru mu nie brakujeŹródło: Getty Images
d3sj39d
d3sj39d

Ronnie Wood doskonale wie, że w prasie i internecie napisano już mnóstwo o jego rock'n'rollowym życiu. Niczego nie ma zamiaru lukrować. Jego barwny życiorys to gotowy scenariusz filmowy. I własnie jeden z filmów zręcznie go nawet podsumowuje. W filmie "Somebody There Likes Me" opowiadał otwarcie o tym, jak szybko uzależnił się od alkoholu, jak przebierał w kobietach i jak nigdy nie stoczył się na dno przez narkotyki.

Wood wielokrotnie był bohaterem tabloidów głównie za sprawą dość burzliwego życia uczuciowego. Wielokrotnie był żonaty. Jego pierwszą żoną była Krissy, z którą był w związku przez ok. 7 lat. Ronnie wdał się w tym czasie w romans z Pattie Boyd. W 1985 r. ożenił się po raz drugi, tym razem z Jo Wood. Z tego związku mają córkę Leah i syna Tyrone'a. Ronnie zaadoptował też syna Jo z poprzedniego związku, Jamiego. W sumie Wood ma dziś 6 dzieci i 6 wnucząt.

W 2008 r. muzyk zostawił żonę i związał się z dużo młodszą Katią Ivanovą. Dopiero po roku życia w dość osobliwym trójkącie Jo uzyskała rozwód z gwiazdorem. W 2012 r. Ronnie ożenił się kolejny raz. Jego żoną jest Sally Humphreys, młodsza od niego 31 lat. W 2016 r. na świat przyszły bliźniaki Gracie Jane i Alice Rose. Urodziły się na dzień przed 69. urodzinami muzyka Stonesów.

Figgis pytał muzyka w filmie, czy rozwody i kolejne małżeństwa przysporzyły mu kłopotów. - Raczej samych przyjemności - powiedział otwarcie gitarzysta. Słowa artysty znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. Spędzając czas z młodą żoną i dziećmi spędza niewątpliwie szczęśliwe chwile.

Najlepszym tego dowodem są zdjęcia z ostatniego wyjazdu na wakacje, którymi pochwaliła się Sally Wood. Dumni rodzice wybrali się z bliźniaczkami na Bahamy. Radość, beztroska zabawa i dużo humoru aż biją z relacji, którą zamieściła w sieci żona muzyka. Cała czwórka tworzy prawdziwie uroczy obrazek. Niewątpliwie to właśnie rodzina ładuje Wooda pozytywną energią i zapewnia mu długowieczność.

d3sj39d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sj39d