Trwa ładowanie...
dy6bmn2
Rosyjski milioner zapłacił majątek za wesele syna! WIDEO
News

Rosyjski milioner zapłacił majątek za wesele syna! WIDEO

Udało mu się opłacić największe gwiazdy. Kto zagrał "do kotleta"?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dy6bmn2

Rosyjski miliarder Michaił Gucerijew urządził dla swojego syna Saida wesele z udziałem światowych gwiazd. Według rosyjskich mediów, mogło go to kosztować ponad 20 mln euro.

Dla młodej pary zaśpiewali Sting, Jennifer Lopez, Enrique Iglesias i Ałła Pugaczowa. Rosyjskie media podają, że była tam obecna także Beyonce, ale prawdopodobnie jest to jedynie plotka mająca podnieść rangę tego wieczoru. Lopez z pewnością była w ten weekend w Moskwie bo widziano ją na luksusowych zakupach w bajecznie drogich butikach. Niektóre doniesienia mówią także o Eltonie Johnie i Patricii Kaas, jednak nie ma żadnych fotografii udowadniających te rewelacje.

dy6bmn2

Na imprezę zostało zaproszono 600 osób, a prezenty dostawali nie tylko nowożeńcy, ale także goście. Zamówiona z Francji suknia ślubna kosztowała kilkadziesiąt tysięcy euro i ważyła 25 kilogramów.

Kwota, jaka została wydana na wesele, jest tajemnicą. Według ukraińskiej TV "24 Kanał", Jennifer Lopez zarobiła za występ 1 mln euro, Sting 1,5 mln euro, Enrique Iglesias 500 tys. euro, inne gwiazdy otrzymały po ok. 200 tys. euro.

Michaił Gucerijew jest głównym udziałowcem spółki "Russnieft". W rankingu najbogatszych biznesmenów w Rosji Gucerijew zajmuje 38 pozycję z kapitałem 2,5 mld dolarów.

jennifer lopez newspix.pl
jennifer lopez (newspix.pl)
Enrique Iglesias newspix.pl
Enrique Iglesias (newspix.pl)
dy6bmn2

Podziel się opinią

Share
dy6bmn2
dy6bmn2