Trwa ładowanie...
d1uo03z
News

Rozalia Mancewicz zdradziła płeć dziecka!

Chłopiec czy dziewczynka?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozalia Mancewicz
Rozalia Mancewicz (ONS.pl)
d1uo03z

W 2014 roku Rozalia Mancewicz, Miss Polonia 2010, została szczęśliwą żoną Marcina Jaworskiego. Po pewnym czasie para zdradziła, że spodziewa się dziecka. Niemal od samego początku ciąży modelka podejrzewała, że urodzi chłopca. W wywiadach mówiła, że wciąż ma ochotę na słone i kwaśne przekąski.

W ostatnim wydaniu „Pytania na śniadanie" Rozalia ogłosiła, że poznała płeć dziecka. Tak jak się spodziewała, w kwietniu przyjdzie na świat jej syn. Mancewicz i jej mąż nie zdecydowali się jeszcze na imię.

Decyzja należy do męża, bo się umówiliśmy, że jeśli będzie dziewczynka to ja wybieram, jeżeli chłopczyk to mąż. Marcin akurat chce, żeby to był Walerian albo Antoni. Ja chcę, żeby to było tradycyjne, staropolskie imię - powiedziała.

d1uo03z

Miss dodała też, że marzy jej się duży dom i nie chciałaby zatrzymać się na jednym maluchu. Zwłaszcza, że w stanie błogosławionym czuje się świetnie i nie musi rezygnować z pracy.

Na pewno ta trójka dzieci musi być. Chciałabym mieć chłopczyka i dziewczynkę, zobaczymy, jak to wyjdzie później - wyjaśniła.

Rozalia Mancewicz Instagram.com
Rozalia Mancewicz (Instagram.com)
d1uo03z

Podziel się opinią

Share
d1uo03z
d1uo03z