Trwa ładowanie...
d215kxa

Rozwód po 24 latach. Może puścić go w skarpetkach

Żona Andre Romelle'a Younga, znanego bardziej jako Dr. Dre, złożyła papiery rozwodowe. Ale dla jednego z największych producentów hip-hopowych w historii to nie koniec złych wiadomości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nicole Young i Dr. Dre rozwodzą się po 24 latach
Nicole Young i Dr. Dre rozwodzą się po 24 latach (east news)
d215kxa

Jedno z małżeństw o najdłuższym stażu w show-biznesie zmierza ku końcowi. Jak podaje TMZ, Nicole Young złożyła papiery rozwodowe w poniedziałek. Jak udało się ustalić, powodem kroków tradycyjnie są "różnice nie do pogodzenia".

Zachodnie media podają, że żonę Dra Dre reprezentuje niezwykle skuteczna i znająca się na rzeczy adwokat Samantha Spector, która prowadziła głośne sprawy m.in. Amber Heard i Jenny Dewan.

Co niezwykle istotne, źródła zbliżone do Nicole Young donoszą, że małżeństwo nie podpisało nigdy intercyzy, a według Forbesa muzyk wyceniany jest na 800 mln dol. Dlatego już mówi się, że rozwód może go bardzo słono kosztować.

d215kxa

ZOBACZ TEŻ: Rozwód tuż po ślubie? Kobiety boją się odejść, chociaż zostały zdradzone

Dr. Dre i Nicole Young pobrali się w 25 maja 1996 r. On był już wówczas uznanym raperem i producentem – miał na koncie m.in. współpracę z N.W.A i kultowy album "The Chronic". Dla Young było to drugie małżeństwo. Przedtem była żoną koszykarza NBA Sedale'a Threatta.

Para ma dwoje dorosłych dzieci – 19-letnią córkę Trylu i 23-letniego syna Truice'a.

d215kxa

Po raz ostatni para pokazała się publicznie w lutym tego roku na pokazie Toma Forda. Dr. Dre nie che komentować doniesień.

East News
d215kxa

Podziel się opinią

Share

d215kxa

d215kxa