Trwa ładowanie...
dz93eib

Rymcerze i P.O.D. w klipie "Więcej Miłości"

Efekt współpracy polskich raperów i legendy gatunku nu metal jest już w sieci. Autorzy hitów „Alive” i „Youth of the nation” pojawili się gościnnie w utworze „Więcej miłości”. Piosenka z udziałem P.O.D. promuje nadchodzący album Rymcerzy pt. „Nie zmarnuj swojego życia”, który ukaże się 17 listopada. Zdjęcia do klipu zrealizowano w Nowym Jorku i w Warszawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rymcerze i P.O.D. w klipie "Więcej Miłości"
(Materiały prasowe)
dz93eib

Utwór opowiada dwie historie, które wstrząsnęły życiem raperów.

- Pewnego dnia obudziła mnie wiadomość, że mój kumpel popełnił samobójstwo. Może dziś byłby z nami, gdybym okazał mu więcej zrozumienia – zastanawia się raper Bęsiu.

Tekst refrenu śpiewanego przez Sonnego Sandovala z P.O.D. nawiązuje do opisanych przez rapera wydarzeń.

dz93eib

– Kiedy tylko otrzymałem zwrotki przetłumaczone na język angielski, już wiedziałem, że refren musi mieć mocne przesłanie – wspomina Sonny.

Zobacz klip "Więcej miłości"

W niesamowity sposób okazało się, że przygotowany przez wytwórnię Antidotum Records scenariusz także odzwierciedla prawdziwą historię. Gdy producenci teledysku rozpoczęli poszukiwania odtwórcy głownej roli, zgłosił się do nich m.in. Mike Jaworski.

dz93eib

- Wtedy Jawor nie znał jeszcze scenariusza. Gdy opowiedziałem mu pomysł na teledysk zaniemówił. Okazało się, że przeżył dokładnie to co nasz wymyślony bohater – dodaje DjYonas.

Materiały prasowe

Odtwórca głównej roli jest byłym satanistą i byłym wokalistą metalowej kapeli, który niedawno nawrócił się pod wpływem muzyki zespołu "2tm2,3". Po zmianie życia, napisał list do Darka Malejonka z podziękowaniem za pomoc w odkryciu sensu życia i Boga.

Oprócz P.O.D. gościnnie na albumie "Nie zmarnuj swojego życia" pojawiają się jedni z najpopularniejszych raperów w Polsce: Tau oraz Zeus. Ponadto swojego głosu udzielił finalista "The Voice of Poland" Mateusz Krautwurst oraz TaLLib.

dz93eib

Album jest dostępny w przedsprzedaży na stronie wytwórni: www.sklep.antidotumrecords.pl

dz93eib

Podziel się opinią

Share

dz93eib

dz93eib