Trwa ładowanie...
muzyka
Arek Durka
31-10-2017 14:44

Rymcerze i P.O.D. w klipie "Więcej Miłości"

Efekt współpracy polskich raperów i legendy gatunku nu metal jest już w sieci. Autorzy hitów „Alive” i „Youth of the nation” pojawili się gościnnie w utworze „Więcej miłości”. Piosenka z udziałem P.O.D. promuje nadchodzący album Rymcerzy pt. „Nie zmarnuj swojego życia”, który ukaże się 17 listopada. Zdjęcia do klipu zrealizowano w Nowym Jorku i w Warszawie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rymcerze i P.O.D. w klipie "Więcej Miłości"Źródło: Materiały prasowe
d2rm5pl

Utwór opowiada dwie historie, które wstrząsnęły życiem raperów.

- Pewnego dnia obudziła mnie wiadomość, że mój kumpel popełnił samobójstwo. Może dziś byłby z nami, gdybym okazał mu więcej zrozumienia – zastanawia się raper Bęsiu.

Tekst refrenu śpiewanego przez Sonnego Sandovala z P.O.D. nawiązuje do opisanych przez rapera wydarzeń.

d2rm5pl

– Kiedy tylko otrzymałem zwrotki przetłumaczone na język angielski, już wiedziałem, że refren musi mieć mocne przesłanie – wspomina Sonny.

Zobacz klip "Więcej miłości"

W niesamowity sposób okazało się, że przygotowany przez wytwórnię Antidotum Records scenariusz także odzwierciedla prawdziwą historię. Gdy producenci teledysku rozpoczęli poszukiwania odtwórcy głownej roli, zgłosił się do nich m.in. Mike Jaworski.

- Wtedy Jawor nie znał jeszcze scenariusza. Gdy opowiedziałem mu pomysł na teledysk zaniemówił. Okazało się, że przeżył dokładnie to co nasz wymyślony bohater – dodaje DjYonas.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Odtwórca głównej roli jest byłym satanistą i byłym wokalistą metalowej kapeli, który niedawno nawrócił się pod wpływem muzyki zespołu "2tm2,3". Po zmianie życia, napisał list do Darka Malejonka z podziękowaniem za pomoc w odkryciu sensu życia i Boga.

d2rm5pl

Oprócz P.O.D. gościnnie na albumie "Nie zmarnuj swojego życia" pojawiają się jedni z najpopularniejszych raperów w Polsce: Tau oraz Zeus. Ponadto swojego głosu udzielił finalista "The Voice of Poland" Mateusz Krautwurst oraz TaLLib.

Album jest dostępny w przedsprzedaży na stronie wytwórni: www.sklep.antidotumrecords.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2rm5pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rm5pl