Trwa ładowanie...
d3oxvln

Sam Smith i Demi Lovato na wspólnym zdjęciu. Fani są zachwyceni

O prawdziwą przyjaźń w świecie showbiznesu naprawdę trudno, ale nie jest ona niemożliwa. Demi Lovato i Sam Smith zdecydowanie mogą na siebie liczyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Demi Lovato i Sam Smith przyjaźnią się.
Demi Lovato i Sam Smith przyjaźnią się. (East News)
d3oxvln

Demi Lovato jest jedną z tych gwiazd, które sława niemal wykończyła. Zaczęła jako bardzo młoda osoba w produkcjach Disneya. Największą sławę przyniosła jej seria "Camp Rock", gdzie grała u boku braci Jonas. I choć zaczęła od aktorstwa, to już w trakcie trwania tej ścieżki pojawiło się śpiewanie. Lovato ma naprawdę niezwykły głos i już niejednokrotnie udowadniała, jak wielkie ma możliwości. Niestety nie wszystko w życiu Demi potoczyło się tak, jak życzą jej tego fani. Uzależnienie od narkotyków sprawiło, że w ciężkim stanie trafiła do szpitala, a potem na odwyk. Leczenie przyniosło oczekiwane efekty i Demi znowu może zachwycać cały świat swoim talentem.

W tak trudnych momentach życia wielu mogło się od Demi Lovato odwrócić, ponieważ zwyczajnie mogli nie dać rady, by unieść ten ciężar. Jednak gwiazda wciąż może liczyć na wsparcie niektórych. Jednym z jej bliskich przyjaciół jest wokalista Sam Smith, który na swoim instagramowym profilu opublikował zdjęcie z wychowanką Disneya. Fani byli zachwyceni: "Piękni ludzie", "Legendy", "Czekamy na jakąś współpracę!" - pisali w komentarzach.

Wiedzieliście, że Demi Lovato i Sam Smith przyjaźnią się ze sobą?

d3oxvln

Podziel się opinią

Share

d3oxvln

d3oxvln