Trwa ładowanie...
d12ih6a

Samolot z Edytą Górniak na pokładzie uległ awarii

Odkąd Edyta Górniak zamieszkała w USA, regularnie kursuje między Los Angeles a Warszawą. Mimo że piosenkarka lata zawsze klasą biznes, nie udało się jej uniknąć przykrego zdarzenia. Kiedy czekała w samolocie na lot do Kalifornii, okazało się, że maszyna uległa awarii, a pasażerowie zmuszeni byli do ewakuacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samolot z Edytą Górniak na pokładzie uległ awarii
(ONS.pl)
d12ih6a

Edzia podróżowała ze swoim synem Allanem. Na początku została zapewniona, że będzie mogła wrócić późniejszym lotem. Niestety po kilku godzinach oczekiwania na Okęciu dowiedziała się, że poleci do Los Angeles dopiero następnego dnia.

– Edyta przeżyła katusze. Nie dość, że gapie na lotnisku robili jej zdjęcia, to jeszcze Allanek, który bardzo się nudził, dał jej w kość. Jeździł na deskorolce po lotnisku, zaczepiał ludzi, przez co skupiał na sobie i Edycie jeszcze większą uwagę – powiedziała informatorka "Faktu".

Odkąd Górniak zaprzyjaźniła się z Joanną Krupą, coraz więcej czasu spędza z nią w USA. Do Polski wraca głównie ze względu na zobowiązania zawodowe. Nie inaczej było tym razem. W miniony weekend gościła na targach kosmetycznych w Poznaniu w związku z promocją lakierów do paznokci.

d12ih6a
   ONS.pl
   ONS.pl
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną ONS.pl
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
d12ih6a

Podziel się opinią

Share

d12ih6a

d12ih6a