Trwa ładowanie...
dzitise

Sandra Kubicka świętuje rocznicę związku. Ten czas minął jej bardzo szybko

Sandra Kubicka bardzo chętnie wystawia swój związek na widok mediów. Nic więc dziwnego, że jest to często poruszany temat. Jednak to nie sama relacja jest interesująca, lecz kryzysy, jej staż, czy różnica wieku dzieląca zakochanych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sandra Kubicka jest szczęśliwa z narzeczonym
Sandra Kubicka jest szczęśliwa z narzeczonym (East News)
dzitise

Sandra Kubicka bardzo szybko sprawiła, że jej związek z Kaio stał się głośny i medialny. Sama chętnie udostępnia ich wspólne zdjęcia, a fani modelki każdego dnia zasypywani są najnowszymi informacjami dotyczącymi tego związku. Bywa lepiej i bywa gorzej, zdarzają się krzysy, ale zakochani wychodzą z nich obronną ręką. Do tej pory nic nie wskazywało na to, by była to przelotna znajomość. Kubicka poznała już córkę partnera, a para w niedalekiej przyszłości planuje się pobrać.

Na instagramowym profilu Sandry Kubickiej pojawiło się zdjęcie z jej ukochanym, które miało upamiętnić ich pierwszą rocznicą. To dla wielu zaskakujące, że zaledwie po roku padły już tak poważne deklaracje względem siebie oraz odbyły się zaręczyny. Zakochani rozesłali już nawet zaproszenia, a ceremonia zaplanowana jest na czerwiec.

Sandrze i jej partnerowi życzymy kolejnych lat w zdrowiu i szczęściu.

dzitise

Podziel się opinią

Share
dzitise
dzitise