Trwa ładowanie...
d1pb6ew
Sarsa zdradza sekret swojego sukcesu. "Moi fani spełniają moje marzenia"
Telewizja WP
News
oprac. Arek Durka

Sarsa zdradza sekret swojego sukcesu. "Moi fani spełniają moje marzenia"

W 2015 roku Sarsa zawojowała polski rynek muzyczny. Dziennikarze muzyczni uznali ją za prekursorkę nowego polskiego popu. Przy okazji premiery nowego singla "Bronię się" piosenkarka odwiedziła studio Telewizji WP. Czy wszystkie teksty są nawiązaniem do jej prywatnych doświadczeń? Jak się czuje z tym, że dla wielu fanów jest wzorem do naśladowania? Zobaczcie nasze wideo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1pb6ew

Fani zwariowali na punkcie Sarsy, wiele dziewczyn zaczęło naśladować jej charakterystyczną rogatą fryzurę, na YouTubie powsało wiele coverów jej przebojów._ - Ja mogę tylko się cieszyć, że stałam się kimś, kogo ktoś chce naśladować. (...) Moi fani tak naprawdę spełniają moje marzenia_ - powiedziała artystka w rozmowie z WP.

Sarsa w swoich tekstach często posługuje się metaforami, które nawiązują do jej osobistych przeżyć _- Faktycznie tak jest, że wszystkie swoje teksty i muzykę piszę odnosząc się do swoich doświadczeń. Tego oczekują też fani, żeby to było autentyczne, więc musi byc odniesienie do mojego życia _- dodała gwiazda.

WP.PL
d1pb6ew

Podziel się opinią

Share

d1pb6ew

d1pb6ew