ycipk-fea20v

Scarlett Johansson kolejny raz zaręczona. Planuje trzeci ślub

Scarlett Johansson zaręczyła się po raz kolejny. Na swój trzeci ślub w życiu nie chce zbyt długo czekać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Scarlett Johansson kolejny raz zaręczona. Planuje trzeci ślub. Na zdjęciu z nowym narzeczonym Colinem Jostem
Scarlett Johansson kolejny raz zaręczona. Planuje trzeci ślub. Na zdjęciu z nowym narzeczonym Colinem Jostem (East News)
ycipk-fea20v

Scarlett Johansson kolejny raz zaręczona

Scarlett Johansson zaręczyła się kolejny raz w życiu. Teraz jej przyszłym małżonkiem będzie 36-letni komik Colin Jost. Jej partner jest też aktorem i scenarzystą programu "Saturday Night Live". Para po raz pierwszy pojawiła się oficjalnie na czerwonym dywanie w 2017 roku.

Dla niego to pierwsze małżenstwo, a dla niej już trzecie. Wcześniej była w związku małżeńskim z Ryanem Reynoldsem i francuskim dziennikarzem Romainem Dauriacem, z którym ma córkę. Oba małżeństwa rozpadły się po trzech latach. W przeszłości spotykała się też m.in. z Benicio del Toro, Jaredem Leto i Justinem Timberlake'iem.

ycipk-fea20v

Johansson zdradziła amerykańskim mediom, że ślubne plany są bardzo zaawansowane i nie chce z nim zbyt długo czekać. Parze pozostaje pogratulować i życzyć dużo szczęścia.

Scarlett Johansson jest uznawana za jedną z najlepszych i najpiękniejszych aktorek na świecie. Ostatnio zagrała w filmie "Avengers: Endgame", który jest jednym z najlepiej zarabiających w historii kina.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-fea20v

ycipk-fea20v
ycipk-fea20v